Harran’da Kuaför’ler Dezenfekte Edildi

03bf877a aee8 4c1d ae7b 83e6b841611d

Harran’da Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Dezenfekte Edildi

Harran Belediyesi İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde 11 Mayıs (bugün) açılmasına karar verilen berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfekte çalışmalarını bitirdi.

Dünyayı etkisi altına alan Covıd-19 salgını nedeniyle yaklaşık 50 gündür kapalı olan berber, kuaförler ve güzellik salonları 11 Mayıs Pazartesi günü (bugün) kapasitelerinin yarısı ve randevu sitemi üzerinden kepenklerini açtı.

Halkın sağlığı için gerekli temizlik ve dezenfekte işlemlerini sistemli bir şekilde düzenli olarak sürdüren Harran Belediyesi, bugün açılan iş yerlerinde dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdi.

Vatandaşların gönül rahatlığıyla kişisel bakımlarını yapmaları adına belediye olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Bilindiği üzere yaklaşık 50 gündür kapalı olan berber ve kuaförlerimiz bugün tekrar hizmet vermeye başlayacak.

Bizde Harran Belediyesi olarak vatandaşlarımızın temiz bir ortamda tıraşlarını olabilmeleri adına berberlerimizin dezenfekte işlemlerini tamamladık. Allah’ın izniyle Türkiye olarak belirlenen kurallara uyup bu süreci en iyi şekilde atlatacağız. İfadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu