Harran Kırsalında Asfalt Seferberliği Sürüyor

Harran’da Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla sürdürülen asfalt yol çalışmaları ağı, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Harran Kırsalında Asfalt Seferberliği Sürüyor

Belediye Ekiplerinin yoğun çalışması ile Beşikli, Yenidoğan ve Ekinli kırsal mahalleleri arasındaki grup bağlantı yolunda asfalt serim çalışmaları tamamlanırken ekipler Toytepe ve Çolpan mahallerine hareket etti. Başkan Özyavuz ise yaptığı açıklamada Harran’ın genelinde asfalt seferberliğinin tüm hızıyla devam ettiğini kaydetti.

Merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın çalışmalarını sürdüren Harran Belediyesi ekipleri, gayretli çalışmaları sonucu Harranlı vatandaşlara kaliteli hizmetleri ulaştırmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana her fırsatta Harranlı vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran’ımızın her köşesine hizmetlerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz. Yol insanlığın en önemli ihtiyaçlarından biridir.

Bizlerde vatandaşlarımızla aramızdaki gönül mesafelerimizi kısaltmak, onların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Belediyemizin bütün imkanlarını seferber ediyoruz. Bizim tek bir derdimiz var oda Harranlı vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Açıklamasında bulundu.

Harran’ın birçok noktasında çalışmalarını sürdüren ekiplerin sonraki durağı Toytepe ve Çolpan mahallelerini Turizm yoluna bağlayan grup bağlantı yolunda çalışmalarına başlayacaklardır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu