GenelGüncelYurt

Harran Bld. Kısıtlama Sürecinde Bile Boş Durmuyor

Harran Bld, salgın nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamalarından dolayı boş kalan park ve yeşil alanlarda bakım, onarım ve yeşillendirme çalışmaları yapıyor

Harran Belediyesi, salgın nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamalarından dolayı boş kalan park ve yeşil alanlarda bakım, onarım ve yeşillendirme çalışmaları yapıyor. Bakım çalışmalarından sonra dezenfeksiyon işlemi yapılarak parklar salgın sonrasına hazır hale getiriliyor.

Parklardaki bakım ve temizlik çalışmalarını düzenli olarak sürdürdüklerini dile getiren ve çalışmaların başında duran Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Korona virüs salgını nedeniyle uygulanan kısıtlamalar kapsamında parklarımız boş kaldı. Biz de bu sırada ilçemizdeki parkların bakım ve onarımını yapıyoruz. Büyüklerimiz ile çocuklarımızın evlerde sıkıldığını biliyorum, ama biraz daha sabırlı davranarak bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Salgın sona erdiğinde, yasaklar son bulduğunda tertemiz hale getirdiğimiz ve yenilediğimiz parklarımızda yine çocuklarımızın sesleri yankılanacak” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı