Haliliye’de yaz spor okullarında yeni kayıtlar başladı

Haliliye Belediyesi’nin lisanslı sporcular yetiştirdiği Spor ve Yaşam Merkezindeki tekvando kursu, gençlerin hayalleri için mücadele ettiği adres oldu.

Haliliye'de yaz spor okullarında yeni kayıtlar başladı

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, “sağlık ve sporun kalbi Haliliye” sloganıyla sportif çalışmalarını sürdürüyor. Aliya İzzetbegoviç Spor ve Yaşam Merkezindeki tekvando kursunda şampiyon sporcular yetiştiriliyor.

Lisanslı sporcular yetiştirilen kurslara gençlerin ilgisi yoğun olurken, eğitimler ise uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Bu kurslara katılan gençler başarılarıyla Şanlıurfa’yı gururlandırırken, kendilerine sunulan imkanlarla adlarından söz ettiriyor.

Belediye bünyesinde açılan yaz spor kursları ile kaliteli zaman geçirdiklerini ifade eden gençler, sunulan imkan dolayısıyla yetkililere teşekkür etti.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada yaz spor okulları için yeni kayıtların başladığı ve 7- 14 yaş grubuna yönelik düzenlenen kursa müracaatların spor merkezlerinden alınacağı belirtildi.

 

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu