Haliliye’de Sıcak Asfalt Çalışmaları İle Yollar Yenileniyor

Haliliye’de altyapı hizmetleriyle mahalleleri sıcak asfaltla buluşturan Fen İşleri Müdürlüğü, İmam Bakır Mahallesinde yeni yolları hizmete sundu.

Haliliye'de Sıcak Asfalt Çalışmaları İle  Yollar Yenileniyor

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol açma, yapım, bakım ve onarım çalışmalarıyla mahallelerin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bir yandan ilçenin yol ağını genişletiyor bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarım çalışmaları ile daha konforlu yolları hizmete sunuyor. Merkez mahallelerde başlattığı sıcak asfalt atağıyla mahalle sakinlerinden tam not alan ekipler, çalışmalarını hummalı şekilde sürdürüyor.

Bu kapsamda; İmam Bakır Mahallesinde asfalt öncesi hazırlık çalışmalarını tamamlayan ekipler, sıcak asfaltla buluşturduğu yolları konforlu hale getiriyor. Kısa süre içerisinde tamamlanan yollar mahalle sakinlerinden tam not alırken, Mahalle Muhtarı İmam Deniz çalışmalardan ötürü Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkürlerini iletti. Mahalle Muhtarı İmam Deniz, “Mehmet Canpolat Başkanıma ilettim, Mehmet Canpolat Başkanım sağ olsun, Allah razı olsun ondan. Bütün yollarımızı şantiye alanına döndürdü. Asfalt ekibi burada, bir taraftan kazı işlemleri yapılıyor bir taraftan asfalt. Sayın Başkanıma, Fen İşleri ekibine, Haliliye Belediyesine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü’nün merkez ve kırsal mahallelerde süren yol çalışmalarının periyodik olarak devam edeceği kaydedildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu