Haliliye Belediyesi Üstyapı Çalışmalarına Hız Verdi

Haliliye Belediyesi başlattığı asfalt atağının merkez mahallelerde yürüttüğü kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yoların konforunu artıyor.

Haliliye Belediyesi Üstyapı Çalışmalarına Hız Verdi

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yatırımların ardından merkez ve kırsal mahallelerdeki çalışmalarına hız verdi.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla ilçe genelinde asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol yapım çalışmalarını devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, deforme olan yollarda ise bakım ve onarım yapıyor. İlçe genelinde yürüttüğü yol açma çalışmalarıyla ulaşım ağını genişleten ekipler, merkez mahalleleri kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yeniliyor. Bu kapsamda çalışmalarını periyodik olarak devam ettiren ekipler, Paşabağı Mahallesi, Devteyşti Mahallesi ve İmambakır Mahallesindeki çalışmalarına sona geldi. Bu mahallelerde yürüttüğü çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren ekipler, kısa sürede tamamladıkları yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor.

Başkan Canpolat ile kısa sürede çalışmaların tamamlandığını ve yolların konforunun artığını ifade eden mahalle sakinleri, çalışmalardan ötürü Haliliye Belediyesi’ne ve ekiplere teşekkür ediyor.
Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise ilçenin konforu ve refahı için çalışmaların sürdürüleceği belirtildi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu