Bu haber 16 Mayıs 2018 10:17:30 Tarihinde eklenmiştir.

Niyazi Yanmaz Seçim Vaatlerini Sıraladı

Saadet Partisi Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mustafa Niyazi Yanmaz basın toplantısı düzenledi. Basınla ve halkla bir araya gelen Yanmaz, seçim vaatlerini dile getirdi.

Niyazi Yanmaz Seçim Vaatlerini Sıraladı

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı olan Mustafa Niyazi Yanmaz, seçimlerin 24 Haziranda yapılacağı açıklandıktan sonra Saadet Partisi’nden milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptığını açıklamıştı. Adaylık başvurusundan sonra açıklamalarda bulunan Yanmaz, basın toplantısı düzenleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.
Yanmaz seçim vaatlerini dile getirirken esnaf, çiftçi, genç, yaşlı, öğrenci demeden her platformda yenilikler sunacaklarını söyledi.

Yanmaz seçim vaatlerini şöyle açıkladı;
 

DEDAŞ Sorunu Bitecek

Biz istiyoruz ki 24 Haziran seçimlerine giderken Urfalılar olarak dertlerimiz olan her platformda dile getirdiğimiz Urfalı çiftçimizin, vatandaşımızın kangren olmuş DEDAŞ sorunu hallolsun. Allah’ın izniyle bu işi biz halledeceğiz.
 

Tefeciye Bulaşan Çiftçiyi Kurtaracağız

Çiftçimizin boğazına kadar tefeciye, faizciye düştüğü bir zamanda “Yok mu eyy beni kurtaran” diye bağırdığı bir zamanda 24 Haziran seçimlerinde Saadet Partisi olarak o çiftçimizi de kurtaracağız.
 

Kuyu Rezaletine Son Vereceğiz

GAP sulaması %30 oranında gerçekleşti. Bu %30 oranında gerçekleşen sulamayı %100 oranını çıkarmayı düşünüyoruz. Bizim çiftçimiz artık kuyu rezaletinden, elektrik probleminden kurtulmalıdır. Allah’ın izni ile Saadet iktidarında kurtulacaktır.
 

Fabrikalarla İşsizlik Son Bulacak

Özellikle Urfalı işsiz kardeşime sesleniyorum. Tarım alanlarının suya açılmasıyla ve şehrimizde yapılacak olan devletin teşvik ve bizatihi kendi doğrudan yatırımlarıyla fabrikalarla işsizlik sorunu yaşamayacak, stresten ve depresyondan çıkacak mutlu huzurlu bir aile ortamına kavuşturulacaksınız. Bu da bizim size teminatımızdır.
 

Urfa Tarım İşçisi Göçü Vermeyecek, Alacak

Tarım işçisi kardeşime Urfa’ya GAP gelecek Urfa’ya tarım işçisi göçü olacak denildiği halde Urfa’ya 20 yıldır GAP geldi ama Urfa hala dışarıya tarım işçisi veriyor. Bizim insanlarımız tarım işçisi olarak diyar diyar geziyor, yollarda, çadırlarda telef oluyorlar. Biz halkın sulamasıyla bütün GAP alanını sulamaya açarak bütün bu çileye de son vereceğiz ve şehrimizin dışarıdan tarım işçisi alan bir şehir olmasını sağlayacağız.
 

Öğrenciler KPSS ile Uğraşmayacak

Urfalı öğrenci kardeşime Eyyübiye’de üniversiteleşme oranı %4 biz Urfa’da eğitim seviyesini yükseltip, Urfalı çocukların iyi bir eğitim alması için var gücümüzle çalışacağız. Öğrencilerin KPSS gibi bir ucubeyle onun da sonrasında mülakat yapılarak yandaş, particilik, kayırmacılık, imtiyazlık gibi bu tür çirkin eylemlere son vereceğiz.

Ve değerli Urfalı esnaf kardeşim siftah peşinde koşarken kepengini kapatıp huzurlu ve bereketli şekilde evine gitmesine sebep olmak istiyoruz.
 

Urfa Güzel Ad İle Anılacak

Urfalı esnaf kardeşim, çiftçi, sanayici kardeşim Urfa’nın çirkin bir ad ile anlıyor olmasında biz de artık utanıyoruz ve yüzümüz kızarıyor. Urfa tefeciler şehri, faizciler şehri  olmaktan çıkacak, Urfa alnının teriyle helal kazancıyla ekmeğinin peşinde koşan bi peygamberler şehri olacak.
 

Şanlıurfa Tarihteki şanlı Ününe Kavuşacak

Tarihte ün yapmış Harran Üniversitesi’nin insanlığa sunduğu buluş ve icatlarla nasıl hizmet etmişse, Harran Üniversitesi’nin tarihteki şanlı, bilimsel teknolojiye katkı yapan bir üniversite olmasını sağlayan ve bir hale gelmesi için gereği neyse yapılacaktır.

Değerli arkadaşlar biz bunları söylerken neleri ifade etmek istiyoruz. Türkiye maalesef çok kötü durumda. 2002’den bu yana kesintisiz bir şekilde ülkenin idaresinde bulunan insanlar Belediye Başkanlığı, Valilik, Milletvekilliği, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık gibi bütün bürokrasi ellerindeyken; Türkiye’yi içinden çıkılmaz büyük bir çöküş haline getirdiler.

Siz kendilerine ve taraftarlarına sorsanız, ne yaptıklarını 3 kelime ile sıralayabilirler;
Bu yollar kimin zamanında yapıldı?
Bu köprüler kimin zamanında yapıldı?
Bu stadyumlar, yüksek binalar kimin zamanında yapıldı?


Gözlerine dizlerine dursun, bunların ağızlarına sakız olan bu 3 cümle var. Onun dışından siz sıralamaya başlayacaksınız;
Ekonomi çökmüş mü? Çökmüş!
Ahlak çökmüş mü?
Boşanma ve aile içi şiddet artmış mı?
Toplumda ayrım gericilik, çatışma almış başını gitmiş mi?
Particilik, yandaşlık, torpil artmış mı?
Rüşvet, vurgun, yolsuzluk, talan almış başını gitmiş mi?
Dış politikada şahsiyetsiz bir duruşla perişan bir duruma gelmiş miyiz?
Siz 2002’de geldiğinizde Türkiye Tarım ve hayvancılıkta kendi kendine yeten bir ülke iken buğu samanını buğday arpa mercimeğini ithal etmek için koşuyor muyuz?
Türkiye’nin 90 yıllık kazanımları olan TÜPRAŞ, Türk Telekom gibi kurumlar yandaşlara özelleştirme adı altında peşkeş çekilmiş mi?


Şimdi ben Urfalı kardeşlerime sesleniyorum; Eğe inanıyorsanız, yüksek bir sesle cevap vereceksiniz.
Sevgili kardeşlerim ülkede adalet sistemi var mı? Bir tane var diyen çıkar mı? Bugün cezaevlerinde anneleri babaları hiç yoktan yatan, işinden edilmiş keyfi uygulamalarla tekrar hiçbir suçu yokken yatan insanlar var mı?

Hukuk ayaklar altında, hukuk siyasallaşmış…

Vaatlerini dile getiren Niyazi Yanmaz’a basın toplantısında ilgi ve alaka oldukça yüksekti. Yanmaz, daha şimdiden 24 Haziran Seçimlerinde büyük destek göreceğe benziyor.

 
Etiketler
Yorum Yap
Güncel
Yalçınkaya, Akçakalelilerin Sevgi Seli İle Karşılandı
Yalçınkaya, Akçakalelilerin Sevgi Seli İle Karşılandı
AK Parti’nin Şanlıurfa Akçakkale İlçe Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya binlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.
Ölüyle Selfie Çeken Mezarcının Başı Dertte
Ölüyle Selfie Çeken Mezarcının Başı Dertte
Gömmeden önce ölüyle selfie çeken mezarcının fotoğrafının sosyal medyada paylaşılması üzerine mezarcı hakkına dava açıldığı bildirildi.
Hastane Bahçesinde Dehşet
Hastane Bahçesinde Dehşet
Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bahçesinde bir şahıs herksin gözü önünde kendini silahla vurarak intihara teşebbüs etti.
Ak Parti O Belediyeleri Mercek Altına Aldı
Ak Parti O Belediyeleri Mercek Altına Aldı
Seçimde Devletin İmkanlarını Kullananlar hakkında Ak parti gerekli hukuki işlemleri başlattı
 Birecik İlçe Belediye Başkan Adayı Mirkelam’a Sevgi Seli
Birecik İlçe Belediye Başkan Adayı Mirkelam’a Sevgi Seli
AK Parti’nin Şanlıurfa’nın Birecik İlçe Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, başta Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı olmak üzere binlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.
Özyavuz,Demokrat Partiden Belediye Seçimlerine Girecek
Özyavuz,Demokrat Partiden Belediye Seçimlerine Girecek
Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz seçimlere Demokrat partiden girecek.
Atilla,Demokrat Parti’ye Katıldı
Atilla,Demokrat Parti’ye Katıldı
Şanlıurfa Ceylanpınar Mevcut ilçe belediye Başkanı Menderes Atilla, Demokrat Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı oldu
Tekmeci Öğretmene 4 Yıl 6 Ay Hapis Cezası
Tekmeci Öğretmene 4 Yıl 6 Ay Hapis Cezası
4. sınıf öğrencisine tekme atarak akciğerinde yırtılmaya neden olan İngilizce öğretmeni 4 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı
GENÇLER, BAŞKAN DEMİRKOL’A MİNNETTAR
GENÇLER, BAŞKAN DEMİRKOL’A MİNNETTAR
Haliliye Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezindeki hazırlık kursların katılan öğrenciler ile gece saat 24’e kadar açık olan kütüphanelerde ders çalışan gençler, kendilerine sağlanan nezih ortamdan dolayı Başkan Fevzi Demirkol’a minnettar. Ders çalışan gençleri kütüphanelerde ziyaret eden Başkan Demirkol, “2015 yılından bu tarafa faaliyette olan bu gençlik merkezimizde, gece saat 12’ye kadar açık olan kütüphanelerimiz ve haftanın 7 günü hazırlık kursları verilmektedir” dedi.
Oto Boyacısı Başından Pompalı Tüfekle Vurularak Öldürüldü
Oto Boyacısı Başından Pompalı Tüfekle Vurularak Öldürüldü
Oto boyacılığı yapan 27 yaşındaki Mustafa Yanardağ, işyerinde başına av tüfeği ile ateş edilerek öldürüldü.
Adını Bile Yazamayan 78 Kişiye Ehliyet Verdiler
Adını Bile Yazamayan 78 Kişiye Ehliyet Verdiler
Sahte belgeler düzenleyip okuma yazma bilmeyen 78 kişinin yerine sınava girerek ehliyet verdikleri öne sürülen 15 sürücü kursu yöneticisi ile 14 joker adliyeye sevk edildi
Suruçtaki Yeni Nar Haykeli Tepkilere Neden Oldu
Suruçtaki Yeni Nar Haykeli Tepkilere Neden Oldu
Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde şehir merkezinde bulunan kavşaktaki heykelin kaldırıp yerine yeni modern Nar Heykelinin dikilmesi Suruçluların tepkisine neden oldu.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
7°C / 3°C
Durum
Kuvvetli Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:02
Güneş
07:27
Öğle
12:44
İkindi
15:23
Akşam
17:48
Yatsı
19:06
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koltuğunda Kimi Görmek İstersiniz?