Şanlıurfa Gündemini Belirleyen En Son Sıcak Gelişmeler, Şanlıurfa Kaza Haberleri, Beyaz Masadaki Siyasi Tartışmalar Urfa.com Farkı İle Sizlerle

Bu haber 13 Eylül 2017 12:50:22 Tarihinde eklenmiştir.

Split Sistem Nedir?

Split Sistem Nedir?

 Split Sistem Nedir?

Klimalar birçok alanda tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak tüketiciler farklı mekânlarda klima kullanımını gerçekleştirmektedir. Buna bağlı olarak en çok https://www.aydemirsogutma.com klimalar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu klimalar içerisinde duvar tipi klimalar, inverter klimalar, kaset klimalar yer almaktadır. Bunların arasında da en çok tercih edilen klimalar arasında duvar tipi klimalar yer almaktadır. Kullanışlı ve ekonomik olarak görülen duvar tipi klimalar, ev ortamlarının en vazgeçilmez ürünüdür. Bunun dışında da son yıllarda multi klimalara ilgi artmış ve birçok kullanıcı tarafından tercih sebebi olmuştur.
 
Klimaların çalışma sistemi açısından donanımlı bir yapıya sahip olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda split sistemlerle çalışan klimalar, farklı teknik özelliklere de sahiptir. Split sistem daha çok klimalarda kullanılmakta ve iki farklı sistemden oluşmaktadır. Sistem ısı alışverişi yapan bir iç ünite ve yine ısı alış verişi yapan dış üniteden oluşmaktadır. Bu sayede gaz alışverişi ve sinyal sistemi sağlanmaktadır. Buna bağlı olarak klima içerisinde yer alan fanların çalışması sağlanmaktadır. Daha sonra klima tercihe göre sıcak ve soğuk hava üflemektedir. Bu da klimanın verimli bir şekilde çalıştığının göstergesidir. Bu sebeple klima satın alacak kullanıcılar bu sistemi bilmeli ve tercihlerini buna göre yapmalıdırlar.
 
Klimalar yüksek donanımlı makinalar oldukları için arıza ve sorun yaşanabilmesi olası durumlar arasında görülmektedir. Bu nedenle klima kullanıcıları İklimsa Samsun servisini tercih edebilmektedirler. En iyi hizmetleri kullanıcılarına sunan firma, sadece o bölgeyle sınırlı kalmayıp farklı bölgelere de hizmet verebilmektedir. Bu sayede birçok kullanıcıya ulaşan servis tüketici odaklı alışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ön planda tutan bu servis, diğer klima servislerine göre kullanıcılar tarafından daha çok tercihe edilmektedir.
Etiketler
Yorum Yap
Güncel
Hepsi bir anda öldü... PKK'ya şok saldırı
Hepsi bir anda öldü... PKK'ya şok saldırı
Terör örgütü PKK/PYD'nin İŞİD bahanesi ile saldırdığı Rakka'da şiddetli çatışmalar devam ediyor.
Büyük Bir Savaş Çıkacak...
Büyük Bir Savaş Çıkacak...
Barzani Rahat Durmuyor...
Başbakan'ı Akrabaları Badıllı'lar Ağırladı
Başbakan'ı Akrabaları Badıllı'lar Ağırladı
​Binali Yıldırım Badıllı’yı es geçemedi.
ANKARA ANTLAŞMASININ MADDELERİ
ANKARA ANTLAŞMASININ MADDELERİ
İngiltere, Osmanlı Devleti’ne bağlı olan Musul’u, Mondros Ateşkes Antlaşması’nın 7. Maddesine dayanarak işgal etti. Bu dönemlerde Osmanlı Devleti, Milli Mücadele’nin içinde bulunduğu için Musul ile çok fazla ilgilenemedi. Daha sonra Türkiye, Musul ve Kerkük’ün Misak-ı Milli sınırları içerisinde yer aldığını Lozan Konferansı’nda belirterek İngiltere’nin geri çekilmesini istedi. İngiltere ise bu durumun Milletler Cemiyeti’ne gönderilmesini ve orada görüşülmesini istediğini belirtti. Musul sorunun çözmek adına ilk kez 1924 tarihinde görüşmelere başlandı. İlk görüşmelerde herhangi bir anlaşmaya varılamadı ve 1926 yılında Musul sorunu Milletler Cemiyeti’ne taşındı. En son 5 Haziran 1926 tarihinde Ankara’da İngilizler ve Türk hükümeti arasında bir antlaşma imzalandı. Anlaşmada yer alan maddeleri şu şekilde sıralayabiliriz;
Şutso’da Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’nde Sona Gelindi
Şutso’da Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’nde Sona Gelindi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Turkcell işbirliğiyle yürütülen Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’nin Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Göbeklitepe Toplantı Salonu’nda yapılan sınıf içi eğitimleri, mentör - öğrenci görüşmeleri ile sona erdi.
Haliliye Belediyesi Tiyatro Grubu 4 Yeni Oyuna Hazırlanıyor
Haliliye Belediyesi Tiyatro Grubu 4 Yeni Oyuna Hazırlanıyor
Haliliye Belediyesi Tiyatro Grubu, yeni sezon öncesi 1’i çocuk oyunu, 2’si de Türkiye klasiği olan toplam 4 oyuna hazırlanıyor. Açılan tiyatro kursunda ise kursiyerlere drama, diksiyon ve sahne teknikleri eğitimi veriliyor.
Başkan Ekinci, başarılı kursiyerlere sertifikalarını verdi
Başkan Ekinci, başarılı kursiyerlere sertifikalarını verdi
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Danimarka Mülteci Konseyi ve KOSGEB ile yapılan protokol kapsamında düzenlenen kurslarda başarı gösteren kursiyerlere sertifikalarını verdi.
Birecik kırsalında asfalt çalışmaları sürüyor
Birecik kırsalında asfalt çalışmaları sürüyor
Birecik'teki kırsal yollar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından sathi asfalt ile kaplanıyor. Büyükşehir'in 2017 planlamasında yer alan 61.5 kilometrelik yolun 25 kilometrelik yol ağında sathi asfalt çalışması tamamlandı.
Başkan Demirkol’dan Hicri Yılbaşı Mesajı
Başkan Demirkol’dan Hicri Yılbaşı Mesajı
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Hicri Yılbaşı olan 1 Muharrem 1439 dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı.
Başkan Demirkol, Vatandaşla İç İçe Olmayı Sürdürüyor
Başkan Demirkol, Vatandaşla İç İçe Olmayı Sürdürüyor
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, ilçe genelinde devam ettirdiği mahalle gezileri kapsamında Bahçelievler bölgesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Demirkol, ilçede yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla ilgili de bilgiler verdi.
Urfalılar Dikkat,Bu Haber Sizin İçin...
Urfalılar Dikkat,Bu Haber Sizin İçin...
3 Kişi Alınacak...
Urfa İçin Emir Verildi...
Urfa İçin Emir Verildi...
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Tarım Zirvesi'nin açılışında konuşuyor:"Kaliteli ve düşük maliyetli üretim yapısını geliştireceğiz. Tarım liseleri ve üniversiteleri kuracağız."