Advert

Şanlıurfa Gündemini Belirleyen En Son Sıcak Gelişmeler, Şanlıurfa Kaza Haberleri, Beyaz Masadaki Siyasi Tartışmalar Urfa.com Farkı İle Sizlerle

Bu haber 13 Eylül 2017 13:03:48 Tarihinde eklenmiştir.

Rize ile Şanlıurfa arasında Turizm köprüsü

​Rizem Kültür ve Turizm Derneği tarafından hazırlanan "Doğu Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu Kültür ve Turizm Köprüsü Projesi" toplantısı yapıldı.

Rize ile Şanlıurfa arasında Turizm köprüsü

Rizem Kültür ve Turizm Derneği tarafından hazırlanan "Doğu Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu Kültür ve Turizm Köprüsü Projesi" toplantısı yapıldı.

Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde bir otelde  gerçekleştirilen toplantıya,Rizem Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ramazan Aydoğan, yönetim kurulu üyeleri, İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan, İl Müdür yardımcısı Aykut Hakan Kutluhan, Şanlıurfa ve Rize'deki otel,seyahat acenteleri, Turizm STK başkanları ile temsilcilerinin de olduğu 40 kişi katıldı.

Toplantıda bölgeler arası turizmi canlandırmak için yapılacak çalışmalar ve öneriler tartışıldı.

Şanlıurfa'nın yanı sıra Gaziantep, Mardin, Batman, Diyarbakır ve Adana ilerini kapsayan projede Seyahat acenteleri, Oteller, Turizm STK'ları ve ilgili kurumlarla Güneydoğu Anadolu bölgesi ile Doğu Karadeniz bölgesi arasında turizm köprüsü kurulması amaçlanıyor. 
Etiketler
Yorum Yap