Bu haber 09 Mart 2019 20:30:49 Tarihinde eklenmiştir.

Ceylan Köyü'nden Menderes Atilla'ya Güçlü Destek

31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala Ceylan Köyü ile Çalışkan ailesi Menderes Atilla'ya destek olacağını açıkladı. Ceylan Köyü sakinleri uzun bir araç konvoyu ile ilçe turu attıktan sonra Menderes Atilla'nın seçim bürosuna geldi. Davum zurna ile karşılanan Ceylan köyü sakinlerini Menderes Atilla seçim bürosunun önünde karşıladı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan Menderes Atilla, katılım programında yaptığı konuşmada Ceylan Köyü'ne ve Çalışkan ailesine katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ceylan Köyü'nden Menderes Atilla'ya Güçlü Destek

Ceylan Köyünün geçmişten bugüne Atilla ailesinin yanında yer aldığını belirten Menderes Atilla, "Ceylan köyü bugün Demokrat PARTİYE destek olma adına ceylanlar gibi koşa koşa geldi ve bizlere destek oldular." dedi.

 

Bizim Yaptığımız Ortada Peki Ya Onların Ki?

"Hizmetin, huzurun ve kardeşliğin adı Atilla'dır" diyen Menderes Atilla, "Babamız Seydo Atilla, hiç kimseye ayrımcılık yapmadan herkese evinin ve gönlünün kapısını açtı. Herkese eşit davrandı. Bugün bizler çocukları olarak aynı mantıkla yolumuza devam ediyoruz. Seydo Atilla da 80'lere kadar. Daha sora ağabeyim Mehmet Atilla, belediye başkanlığı yaptı ve Ceylanpınar'a en büyük hizmetleri getirdi. 90'larda kimse kanalizasyon nedir bilmezken ağabeyim Ceylanpınar'a kanalizasyon yaptı. Şu anki belediye binasını, Hal Pazarını, İlçe mezarlığını TİGEM'le kavga ede ede Mehmet Atilla yaptı. Güneydoğu'da beton yol bilinmezken Ceylanpınar'da beton yol yaptı. Mehmet Atilla'dan sonra 10 yıl boyunca taş üzerine taş konulmadı. Ak Parti belediye başkan adayı Abdullah Aksak'ın ağabeyi de belediye başkanlığı yaptı. Abdullah Aksak da çıksın desin ki benim ağabeyimde belediye başkanlığı yaptığında şunları şunları yaptı. Ama diyemezler neden? Çünkü hiç bir şey yapmadılar. Ondan sonra HDP bu memlekette 10 yıl belediye başkanlığı yaptı. HDP döneminde de her gün kepenk kapatmalar, polislerle çatışmalar. Milletin huzuru kalmadı. HDP döneminde kilitli parke taşı çalışması yapıldı ama nasıl? Bir sokağa kilitli parke taşı yapılacaksa orada ölçüm yapıyorlardı bir masraf çıkarıyorlardı o mahalleye diyorlardı bu kadar para belediyeye öderseniz sokağınızı caddenizi kilitli parke taşı yaparız. Bunun adı belediyecilik değildir." diye konuştu.

 

Utanmadan Yalan Söylüyorlar

50 yılda getirilmeyecek hizmetleri 5 yılda Ceylanpınar'a kazandırdığını ifade eden Atilla, "İlçenin en büyük sorunu tapu sorunu idi ve topu sorununu biz çözdük. Göçerlerin tapu sorununu da biz çözdük. Bundan 3 ay öncesine kadar da kadastro çalışması yapıldı. Şu anda tapular hazırlanıyor. Yakın bir tarihte müracaat edeceksiniz ve tapularınızı alacaksınız. 3 yıl tapuların çıkması için uğraştık. En son Cumhurbaşkanımız Maliye bakanıma fırça attı ve tapular için çalışma başlatıldı. Tabi ki bu işler kolay olmuyor. Alt yapımız yoktu. Kadastro çalışmaları yapıldı. Her tespit edilen yere parsel numarası verildi. Şu anda çalışmaların sonuna gelindi. Geçenlerde AK Parti Ceylanpınar adayı sosyal medyadan utanmadan paylaşım yapıyor ve diyor ki Ceylanpınar'ın tapu sorunun çözdük. Bu bir emek hırsızlığıdır. Bunların genetiğinde var. Hırsızlık sadece bir insanın cebinden para çalmak değildir. Bu bir emek hırsızlığıdır. Ben, Meclis üyelerimiz, Cumhurbaşkanımız 3 yıl uğraştık. Çalışmalar yapıldı, tapular dağıtılacak ama şimdi adam çıkmış diyor tapu sorununu biz çözdük. Yazıklar olsun size. Geçmişte yaptıkları bir hizmet yok. Bugün de yok yarın da olmayacaktır. Yine hizmetin adresi Atilla ailesi ve demokrat parti olacaktır." şeklinde konuştu.

 

Halkı Tehdit Edemezsin

Ak Parti adayının kurumlarda çalışan işçileri tehdit ettiğini ve oy devşirmeye çalıştığını belirten Atilla, "Size siyasi bir ders vereyim. Halk tehdit edilemez. Milleti tehdit edemezsin. Halkı tehdit edersen korkudan gelip ekmek parası için sana evet dese de perdenin arkasında sana gereken dersi verir. Siyaset işi gönül işidir. Sevmeden bir şey olmaz. Bakın şu anda iktidar değiliz. Ama partimiz dolup taşıyor. Çünkü bu gönül işidir. İnsanları seveceksin. İnsanlara hizmet edeceksin. Halkı tehdit etmeyeceksin. Sandıkta bu halk sana 1 Nisan şakası yapar." dedi.

 

Hdp Adayı İle Ak Parti Adayının Fikri De Zikri De Aynıdır

Ak Parti Belediye Başkan adayının 15 yıldır HDP'yle beraber olduğunu, HDP'yi desteklediğini, hiç bir zaman AK Partili olmadıklarını anlatan Menderes Atilla, şu çarpıcı cümleleri kulandı:
"AK Parti adayının hiç bir vizyonu yok. Hani bir söz var ya, diyor yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Ben yaptıklarımızı rahatça sayıyorum. Onlar hiç bir şey sayamazlar. Onların yolu belli. Bugün AK Parti yanlış ellerde. Ak Parti işgal edilmiş. Kendi gençlik kolları başkanlarını bile tahammül edemediler. Adayın kardeşleri ve yeğenleri gençlik kolları başkanını darp ettiler. BU mu sizin kardeşliğiniz, bu mu insanlık? Oradaki Ak Parti gençlik kolları başkanına, parti yönetimine güvenmiyorlar, hain gözüyle bakıyorlar. Atilla burada belediye başkanı olmadan önce Ceylanpınar'da kepenkler kapatılıyordu, insanların evleri kundaklanıyordu. Ama Atilla belediye başkanı olduktan sonra bu olayların hiç birisi olmadı. Huzuru getiren Menderes Atilla'dır. bu memlekettin huzuru kaçmasın diye Atilla, göğsünü mermilere siper etti. Şu anki Ak Parti belediye başkan adayı 2014 belediye seçimlerinde neredeydi? Akrabalarınla beraber HDP'ye gitmediniz mi? Bıji apo demediniz mi? Bugün mü ak partili oldunuz. Kökünüzü biliyoruz. Ne olduğunuzu biliyoruz. Bu halk da ne olduğunuzu biliyor. HDP kazanırsa bu memleketi yine eski günlerine dönecek, AK Parti adayı kazanırsa yine aynı şeyler yaşanacak. Çünkü HDP adayı ile AK Parti adayının fikri de zikri de aynıdır. 2004 yılında ak parti adayının ağabeyi belediye başkanlığını kaybetti. Aradan 15 yıl geçti. Soruyorum 15 yıl boyunca bu kadar seçim geçti. Aksak ailesi AK Partinin önünde çekilmiş bir tek fotoğraf paylaşsın. Ancak paylaşamazsınız çünkü sizler HDP'deydiniz. Bu numaraları halkımız yutmaz."
 


 
Etiketler
Yorum Yap
Güncel
​Otomobil Değil Sanki Kamyonet
​Otomobil Değil Sanki Kamyonet
Bir sürücünün otomobili aşırı derece yükleyip şehirler arası yolda gitmesi görüntülere yansırken, bu kadar da olmaz dedirtti.
​Lüks Araç Hurdaya Döndü: 1 Ölü, 1 Yaralı
​Lüks Araç Hurdaya Döndü: 1 Ölü, 1 Yaralı
tıra arkadan çarparak hurdaya dönen lüks aracın sürücüsü ağır yaralanırken, araçta yolcu olarak bulunan 1 kişi olay yerinde hayatını kaybetti.
Üniversite Öğrencileri Kiralık Otomobille Kaza Yaptı! 1 ölü, 6 yaralı
Üniversite Öğrencileri Kiralık Otomobille Kaza Yaptı! 1 ölü, 6 yaralı
Otomobil kiralayan üniversite öğrencileri, tır ile çarpıştı. Kazada öğrencilerden 1’i olay yerinde hayatını kaybederken, diğer 4’ü ve tırda bulunan 2 kişi hastaneye kaldırıldı.
Kayıp AA Muhabiri Bulundu! Arama Çalışmasında 2 Asker Şehit Olmuştu
Kayıp AA Muhabiri Bulundu! Arama Çalışmasında 2 Asker Şehit Olmuştu
13 gün önce yol çalışmalarını takip ettiği sırada kar kütlesinin kayması ile uçurumdan düşen Anadolu Ajans Muhabiri Abdülkadir Nişancı'nın cansız bedenine ulaşıldı. Nişancı’nın cenazesi Baynırt Devlet Hastanesine götürüldü.
​Bakan Soylu, YSK, Çalmayı Hukuk Diliyle Söyledi
​Bakan Soylu, YSK, Çalmayı Hukuk Diliyle Söyledi
Yüksek Seçim Kurulu’nun gerekçeli kararını açıklaması ile ilgili bir değerlendirme yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “gerekçeli karar hileleri ortaya koymuştur” açıklamasında bulundu.
​Sokak köpeğini bıçaklayarak ölüme terk ettiler
​Sokak köpeğini bıçaklayarak ölüme terk ettiler
Kimliği belirsiz kişi veya kişilerce bir sokak köpeği bıçaklanarak, ölüme terk edildi.
​Açıköğretim öğrencilerine yaz okulu müjdesi
​Açıköğretim öğrencilerine yaz okulu müjdesi
Anadolu Üniversitesi, 2018-2019 öğretim yılı yaz döneminde Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için yaz okulu açacağını duyurdu.
BB Başkanı, Suriyeliler Ülkelerine Bayhram Tatiline Gidiyorsa Tehdit Yoktur
BB Başkanı, Suriyeliler Ülkelerine Bayhram Tatiline Gidiyorsa Tehdit Yoktur
Türkiye Barolar Birliği Başkanı: Suriyeliler ülkelerine ziyarete gidebiliyorlarsa tehdit yoktur
Son Dakika Askerlik Açıklaması! Kanun Yürürlüğe Girerse Askerler Terhis Olacak
Son Dakika Askerlik Açıklaması! Kanun Yürürlüğe Girerse Askerler Terhis Olacak
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, “Yeni sistemde askerlik altı aya düşürülecek. Şu anda kışlada olan askerler kanun yürürlüğe girdiği andan itibaren terhis olma imkanına kavuşabilecekler” dedi.
​Gasilhanede Fark Ettiler! Yanlış Cenazeyi Aldılar
​Gasilhanede Fark Ettiler! Yanlış Cenazeyi Aldılar
Trafik kazasında hayatını kaybeden ses sanatçısı yakınlarına Adli Tıp Kurumu morgunda başkasının cenazesi verildi. Yanlışlığı gasilhanede fark eden yakınları, cenazeyi değiştirdikten sonra toprağa verdi.
​Şanlıurfa’da Dur İhratına Uymayan Sürücü Kovalamacanın Ardından Yakalandı
​Şanlıurfa’da Dur İhratına Uymayan Sürücü Kovalamacanın Ardından Yakalandı
Şanlıurfa'da "dur" ihtarına uymayan otomobilin sürücüsü kovalamaca sonucu yakalandı.
​Gölde erkek cesedi bulundu
​Gölde erkek cesedi bulundu
Topraklı mahallesinde bulunan Baraj Gölünde erkek cesedi bulundu.
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:21
Güneş
05:02
Öğle
12:27
İkindi
16:17
Akşam
19:42
Yatsı
21:16
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ