Advert
Bu haber 09 Mart 2019 20:30:49 Tarihinde eklenmiştir.

Ceylan Köyü'nden Menderes Atilla'ya Güçlü Destek

31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala Ceylan Köyü ile Çalışkan ailesi Menderes Atilla'ya destek olacağını açıkladı. Ceylan Köyü sakinleri uzun bir araç konvoyu ile ilçe turu attıktan sonra Menderes Atilla'nın seçim bürosuna geldi. Davum zurna ile karşılanan Ceylan köyü sakinlerini Menderes Atilla seçim bürosunun önünde karşıladı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan Menderes Atilla, katılım programında yaptığı konuşmada Ceylan Köyü'ne ve Çalışkan ailesine katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ceylan Köyü'nden Menderes Atilla'ya Güçlü Destek

Ceylan Köyünün geçmişten bugüne Atilla ailesinin yanında yer aldığını belirten Menderes Atilla, "Ceylan köyü bugün Demokrat PARTİYE destek olma adına ceylanlar gibi koşa koşa geldi ve bizlere destek oldular." dedi.

 

Bizim Yaptığımız Ortada Peki Ya Onların Ki?

"Hizmetin, huzurun ve kardeşliğin adı Atilla'dır" diyen Menderes Atilla, "Babamız Seydo Atilla, hiç kimseye ayrımcılık yapmadan herkese evinin ve gönlünün kapısını açtı. Herkese eşit davrandı. Bugün bizler çocukları olarak aynı mantıkla yolumuza devam ediyoruz. Seydo Atilla da 80'lere kadar. Daha sora ağabeyim Mehmet Atilla, belediye başkanlığı yaptı ve Ceylanpınar'a en büyük hizmetleri getirdi. 90'larda kimse kanalizasyon nedir bilmezken ağabeyim Ceylanpınar'a kanalizasyon yaptı. Şu anki belediye binasını, Hal Pazarını, İlçe mezarlığını TİGEM'le kavga ede ede Mehmet Atilla yaptı. Güneydoğu'da beton yol bilinmezken Ceylanpınar'da beton yol yaptı. Mehmet Atilla'dan sonra 10 yıl boyunca taş üzerine taş konulmadı. Ak Parti belediye başkan adayı Abdullah Aksak'ın ağabeyi de belediye başkanlığı yaptı. Abdullah Aksak da çıksın desin ki benim ağabeyimde belediye başkanlığı yaptığında şunları şunları yaptı. Ama diyemezler neden? Çünkü hiç bir şey yapmadılar. Ondan sonra HDP bu memlekette 10 yıl belediye başkanlığı yaptı. HDP döneminde de her gün kepenk kapatmalar, polislerle çatışmalar. Milletin huzuru kalmadı. HDP döneminde kilitli parke taşı çalışması yapıldı ama nasıl? Bir sokağa kilitli parke taşı yapılacaksa orada ölçüm yapıyorlardı bir masraf çıkarıyorlardı o mahalleye diyorlardı bu kadar para belediyeye öderseniz sokağınızı caddenizi kilitli parke taşı yaparız. Bunun adı belediyecilik değildir." diye konuştu.

 

Utanmadan Yalan Söylüyorlar

50 yılda getirilmeyecek hizmetleri 5 yılda Ceylanpınar'a kazandırdığını ifade eden Atilla, "İlçenin en büyük sorunu tapu sorunu idi ve topu sorununu biz çözdük. Göçerlerin tapu sorununu da biz çözdük. Bundan 3 ay öncesine kadar da kadastro çalışması yapıldı. Şu anda tapular hazırlanıyor. Yakın bir tarihte müracaat edeceksiniz ve tapularınızı alacaksınız. 3 yıl tapuların çıkması için uğraştık. En son Cumhurbaşkanımız Maliye bakanıma fırça attı ve tapular için çalışma başlatıldı. Tabi ki bu işler kolay olmuyor. Alt yapımız yoktu. Kadastro çalışmaları yapıldı. Her tespit edilen yere parsel numarası verildi. Şu anda çalışmaların sonuna gelindi. Geçenlerde AK Parti Ceylanpınar adayı sosyal medyadan utanmadan paylaşım yapıyor ve diyor ki Ceylanpınar'ın tapu sorunun çözdük. Bu bir emek hırsızlığıdır. Bunların genetiğinde var. Hırsızlık sadece bir insanın cebinden para çalmak değildir. Bu bir emek hırsızlığıdır. Ben, Meclis üyelerimiz, Cumhurbaşkanımız 3 yıl uğraştık. Çalışmalar yapıldı, tapular dağıtılacak ama şimdi adam çıkmış diyor tapu sorununu biz çözdük. Yazıklar olsun size. Geçmişte yaptıkları bir hizmet yok. Bugün de yok yarın da olmayacaktır. Yine hizmetin adresi Atilla ailesi ve demokrat parti olacaktır." şeklinde konuştu.

 

Halkı Tehdit Edemezsin

Ak Parti adayının kurumlarda çalışan işçileri tehdit ettiğini ve oy devşirmeye çalıştığını belirten Atilla, "Size siyasi bir ders vereyim. Halk tehdit edilemez. Milleti tehdit edemezsin. Halkı tehdit edersen korkudan gelip ekmek parası için sana evet dese de perdenin arkasında sana gereken dersi verir. Siyaset işi gönül işidir. Sevmeden bir şey olmaz. Bakın şu anda iktidar değiliz. Ama partimiz dolup taşıyor. Çünkü bu gönül işidir. İnsanları seveceksin. İnsanlara hizmet edeceksin. Halkı tehdit etmeyeceksin. Sandıkta bu halk sana 1 Nisan şakası yapar." dedi.

 

Hdp Adayı İle Ak Parti Adayının Fikri De Zikri De Aynıdır

Ak Parti Belediye Başkan adayının 15 yıldır HDP'yle beraber olduğunu, HDP'yi desteklediğini, hiç bir zaman AK Partili olmadıklarını anlatan Menderes Atilla, şu çarpıcı cümleleri kulandı:
"AK Parti adayının hiç bir vizyonu yok. Hani bir söz var ya, diyor yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Ben yaptıklarımızı rahatça sayıyorum. Onlar hiç bir şey sayamazlar. Onların yolu belli. Bugün AK Parti yanlış ellerde. Ak Parti işgal edilmiş. Kendi gençlik kolları başkanlarını bile tahammül edemediler. Adayın kardeşleri ve yeğenleri gençlik kolları başkanını darp ettiler. BU mu sizin kardeşliğiniz, bu mu insanlık? Oradaki Ak Parti gençlik kolları başkanına, parti yönetimine güvenmiyorlar, hain gözüyle bakıyorlar. Atilla burada belediye başkanı olmadan önce Ceylanpınar'da kepenkler kapatılıyordu, insanların evleri kundaklanıyordu. Ama Atilla belediye başkanı olduktan sonra bu olayların hiç birisi olmadı. Huzuru getiren Menderes Atilla'dır. bu memlekettin huzuru kaçmasın diye Atilla, göğsünü mermilere siper etti. Şu anki Ak Parti belediye başkan adayı 2014 belediye seçimlerinde neredeydi? Akrabalarınla beraber HDP'ye gitmediniz mi? Bıji apo demediniz mi? Bugün mü ak partili oldunuz. Kökünüzü biliyoruz. Ne olduğunuzu biliyoruz. Bu halk da ne olduğunuzu biliyor. HDP kazanırsa bu memleketi yine eski günlerine dönecek, AK Parti adayı kazanırsa yine aynı şeyler yaşanacak. Çünkü HDP adayı ile AK Parti adayının fikri de zikri de aynıdır. 2004 yılında ak parti adayının ağabeyi belediye başkanlığını kaybetti. Aradan 15 yıl geçti. Soruyorum 15 yıl boyunca bu kadar seçim geçti. Aksak ailesi AK Partinin önünde çekilmiş bir tek fotoğraf paylaşsın. Ancak paylaşamazsınız çünkü sizler HDP'deydiniz. Bu numaraları halkımız yutmaz."
 


 
Etiketler
Yorum Yap
Güncel
Birecik’te Mirkelam Rüzgarı Esiyor
Birecik’te Mirkelam Rüzgarı Esiyor
Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam için ilçede Seçim Bürosu açıldı. Büro açılışı miting havasında, oldukça kalabalık bir şekilde gerçekleşti. AK Başkan adayı Mirkelam, Birecik ilçesinin geleceği için her türlü hizmete talib olduğunu söyledi.
Yüksel Aksoy,Açanal'a Teşekkür Etti
Yüksel Aksoy,Açanal'a Teşekkür Etti
AK Parti Bozova Belediye Başkan Adayı Suphi Aksoy’un Eşi Yüksel Aksoy bugün düzenlenen Büyük Bozova Mitingine katılan Açanal’a teşekkür etti
Komşusunu Engelli Oğluna Cinsel Saldırıda Bulunduğu İçin Öldürmüş
Komşusunu Engelli Oğluna Cinsel Saldırıda Bulunduğu İçin Öldürmüş
Şubat ayında ahıra giderken silahla vurularak öldürülen şahsın katil zanlısı yakalandı. Zanlının şahsı 29 yaşındaki engelli oğluna cinsel saldırıda bulunduğu için öldürdüğü öne sürüldü.
Mirza’nın Oyuncak Mutluluğu Hem Duygulandırdı Hem Güldürdü
Mirza’nın Oyuncak Mutluluğu Hem Duygulandırdı Hem Güldürdü
Bir aracın bagajın oyuncakları gören küçük Mirza’nın yüzündeki mutluluk hem duygulandırdı hem de güldürdü.
Pakdemirli, Biz Meteorolojiye  Yarın Şemsiye Mi Alsak, Kalın Mı Giyinsek Gibi Küçük Bir Zaviyeden De Bakmıyoruz
Pakdemirli, Biz Meteorolojiye Yarın Şemsiye Mi Alsak, Kalın Mı Giyinsek Gibi Küçük Bir Zaviyeden De Bakmıyoruz
Bursa Uludağ'da Dünya Meteoroloji Günü kutlama programına katılan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, "Biz meteorolojiye; yarın şemsiye mi alsak, kalın mı giyinsek gibi küçük bir zaviyeden de bakmıyoruz. Meteorolojinin ortaya koyduğu tahminler ve veriler artık günümüzde; spordan ekonomiye, şehircilikten savunmaya kadar bütün ulusal ve uluslararası faaliyetleri yönetiyor" dedi. Bakan Pakdemirli Ege Üniversitesiyle birlikte geliştirilen yeni proje sayesinde de vatandaşları artık polenlere karşı da uyaracaklarını söyledi.
Ak Başkan Adayı Kuş Eski Urfa’yı Gezdi
Ak Başkan Adayı Kuş Eski Urfa’yı Gezdi
Tevazu, samimiyet ve gayretle yola çıkan AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, esnaf gezileri kapsamında Tarihi Urfa’yı gezdi vatandaşlardan ve bölge esnaflarından destek ve dua istedi.
Canpolat Esnafımızın Hizmetinde Olacağız
Canpolat Esnafımızın Hizmetinde Olacağız
AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat 31 Mart yerel seçimleri öncesinde dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürüyor.
En Turistik Alanımız Savaş Alanını Andırıyor
En Turistik Alanımız Savaş Alanını Andırıyor
Seçim çalışmaları kapsamında Saadet Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Halil YİĞİT Eyyüpnebi mahallesi sakinleriyle mahalle toplantısı yaptı.
Meslektaşımızın Acı Gün'ü
Meslektaşımızın Acı Gün'ü
Urfa’da meslektaşımız olarak görev yapan Gazeteci Ahmet Kolsuz’un teyzesi Dursun Kolsuzoğlu hakkın rahmetine kavuştu.
Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 Yılında 21,5 Milyon Tl Hibe Desteği Sağlayacak
Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 Yılında 21,5 Milyon Tl Hibe Desteği Sağlayacak
Kurulduğu 2009 yılından bu yana 823 projeye 287 Milyon TL katkı sağlayan Karacadağ Kalkınma Ajansı bu yıl mali destek programları kapsamında TRC2 Bölgesi’ne (Diyarbakır-Şanlıurfa) 21,5 Milyon TL’lik hibe desteği verecek. 2019 Yılı Mali Destek Programları Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı Diyarbakır’da gerçekleştirildi.
​Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu ve Akşener’e Sert Sözler, Hesap Sorulacaktır
​Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu ve Akşener’e Sert Sözler, Hesap Sorulacaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya mitinginde sert açıklamalarda bulundu, "Bu seçimi sırf kızgınlıkla sandık hesaplaşmasına döndürmeye çalışanlar şunu aklından çıkarmasın hesap sorulacaktır" dedi.
​Çiftçilere Destek Ödemesi Başlayor
​Çiftçilere Destek Ödemesi Başlayor
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bugün saat 18.00’den sonra başlayacak olan, “Bitkisel Üretim Destekleri Ödemeleri“ ile ilgili olarak, “Toplamda bugün itibariyle 1 milyar 432 milyon lira ödeme yapacağız. Tüm çiftçilerimize müjde olarak bu haberi veriyorum" dedi.
Advert
Advert
Advert
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
7°C / 3°C
Durum
Kuvvetli Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:54
Güneş
06:16
Öğle
12:38
İkindi
16:04
Akşam
18:48
Yatsı
20:04
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
Advert
ANKET
TÜMÜ