Bu haber 06 Şubat 2019 12:45:51 Tarihinde eklenmiştir.

Ak Partili Harran Belediyesi, Ak Partili Aday Adayına Bu Zulmü Neden Yapar

Harran’ın sevilen İş Adamı Ahmet Biter, aralarında sorun olan ve mahkemelik olan Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz'a pes artık dedirtti.

Ak Partili Harran Belediyesi, Ak Partili Aday Adayına Bu Zulmü Neden Yapar

-Ak Parti Ailesinin daima bir ferdi,daima yılmaz bir neferiydik.
-Çünkü Bize Herşey Harran'ı Bize Herşey Harranli'yi Hatırlatıyor.


Harran belediye başkanından Harranlılara çifte standart. Daha önce de bu paylaşımı yapan Ahmet bitterle aralarında sorun olan ve mahkemelik olan Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz pes artık dedirtti. Harran’ı köy görünümünden bir türlü kurtaramayan Mehmet Özyavuz bu sefer de Harran'ın en mahallelerinden Süleyman Demirel Mahallesi’nde parke taş döşemedi. ve buna da tepki Harran belediye başkan adayı olan AK partili Ahmet biter den geldi.

 

Sorun Biter'in  Mahallesinde Çözülmedi

Harran’da yol ve parke taşı sorunu yıllar önce çözülmesine rağmen  Biter ’in işyerinin ve ailesin ikamet ettiği sokakta yol sorunun çözülmemesi Biter’ in tepkisine neden oldu. Tepkisini sosyal medya hesabında şu ifadelerle dile getirdi."Değerli Hemşerilerim Aşşağida ki kareler her hangi bir köy yada mahalleden değil Harran'ın en gözde ve gelişmiş mahallesi olan aynı zaman da bizimde ikamet ettiğimiz Süleyman Demirel Mahallesi'den...Halı hazırda iş yerimiz ve oturduğumuz evin etrafindan manzaralar.Süleyman Demirel Mahlalesi'nin tamamında yol ve parke taşı sorunu yıllar önce çözülmesine rağmen işyerimizin bulunduğu, benim ve ailemin ikamet ettiği sokakta, nedense bu sorun bir türlü çözülemedi. Halbuki bizler kurulduğu günden beri Parti'nin üyesi,Ak Parti'mizin kimi zaman bir neferi kimi zaman bir teşkilat sorumlusu, kimi zaman bir yöneticisi olarak birçok alanda görevler ifa ettik. Daima Ak Partinin kuruluş felsefesine uygun hareket edip, bu kutlu davanın içinde, gece gündüz demeden tabiri caizse "manşetlerle savaşa savaşa bu kutsal yürüyüşte beraber yürüyüp beraber ıslanarak Ak Davanın içinde yol almaya çalıştık. Ama üzülerek belirtmek gerekirki bu kutsal yürüyüşte hep yanliźlastırıldık ve birilerinin tarafından her zaman üvey evlat müamelesi ile karşılaştık.Yukaridada belirttiğim ve paylaştığımız karelerde olduğu gibi sanki Ak Partinin Nefer'i teşkilatın içinden ve Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı olan biri değilde Ak Parti'nin azılı bir mühalifiymiş gibi müameleyle karşılaştık ve hala karşılaşıyoruz.Halbuki biz Ak Parti Ailesinin daima bir ferdi,daima yılmaz bir neferiydik. Bizler Bütün bu "yerel kaynaklı" yapılan vefasızlıklara aldırmadan Ak Parti'mizin işaret ettiği hedefler doğrultusunda Partimizin Ve Devletimizin Ali menfaatleri için, partimizin bir neferi olarak, bütün kırgınlıkları, dargınlikları bir kenara bırakarak, Ak Dava'nın Ak Bir Neferi Olarak Kutsal Yürüşümüze Devam Edecek Halkımız ve Harranlimizla Beraber Yürüyüp Berber Islanmaya Devam Edeceğiz.Çünkü Bize Herşey Harran'ı Bize Herşey Harranli'yi Hatırlatıyor.Saygılarımla Ahmet Biter..."dedi

 
Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
03:31
Güneş
05:11
Öğle
12:36
İkindi
16:26
Akşam
19:51
Yatsı
21:24
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ