Guseyri Aşiretinden Özyavuz’a Tam Destek

Harran’da Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mahmut Özyavuz’a tüm kesimlerden destekler gelmeye devam ediyor.

Guseyri Aşiretinden Özyavuz'a Tam Destek

Cumhur ittifakının Harran Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mahmut Özyavuz’un seçim bürosu her akşam Harran’ın tüm kesimlerinden gelen vatandaşlarla dolup taşıyor.

Harran’ın saygın aşiretlerinden biri olan Ğuseyri aşireti, uzun araç konvoyuyla Başkan Özyavuz’un seçim bürosuna gelerek, desteklerini açıkladı. Seçim bürosunu tıka basa dolduran Harranlı vatandaşlara hitap eden Başkan Özyavuz; Bizler sizlere efendi değil, hizmetkâr olmaya geldik ve öylede kalacağız.

Başkan Özyavuz: Siyasette itibarı verende yegâne faktör millettir.  Millet nerede Millet Cumhurdadır. Cumhur İttifakının yanındadır.  Bugün yine sizlere soruyorum 31 Martta yeniden Türkiye Birincisi olmak için gücünüzü kullanacak mısınız.? 31 Martta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ü yeniden başkan seçecek miyiz? Harran’da evladınız Mahmut Özyavuz’u ezici bir farkla yeniden başkan yapacak mısınız.? Ben daima sizlerin hizmetkârı olacağım. Katılım sağlayarak desteklerini açıklayan Ğuseyri aşiretimizin her bir ferdine teşekkür ediyorum.

Cumhur Odasını dolduran vatandaşlara hitap eden MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz’da Seçim sürecinin ilk gününden itibaren Cumhur odasını şereflendirdiniz.  Uğrayamayanlarınızda gecenin geç saatlerinde olsa dahi uğrayıp evinize geçiyorsunuz. Hepinize teveccühlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. 31 Mart Yerel yönetimler seçimi Türkiye Cumhuriyetinin bundan sonraki süreçlerinde çok önemli bir rol oynamaktadır. 31 Mart gecesi Harran başta olmak üzere Büyükşehir ve diğer ilçelerimizin tamamında Cumhur İttifakına kazandıracağız. Desteklerini bizlerden esirgemeyen başta Ğuseyri aşireti olmak üzere tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu