Gülpınar, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi’nde

Mehmet Kasım Gülpınar Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesini Ziyaret Etti. Yatırımcılar ile bir araya gelen Gülpınar: “Şanlıurfa Üretim Üssü Olmalı” dedi.

Gülpınar, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi'nde

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar sabahın ilk ışıklarıyla Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde üretim ve istihdamla kent ekonomisine katkı sunan yatırımcılar ile kahvaltı programında bir araya geldi. Gülpınar’a Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi ve Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Adayı Sait Ağan eşlik etti.

Yapılan toplantıda sanayici ve yatırımcıların yerel yönetimler anlamında yaşadıkları aksaklıkları ve sorunları dinleyen Gülpınar, Organize Sanayi bölgesi’nin canlandırılması, istihdama ve Şanlıurfa ekonomisine katkı sunması gerektiğini ifade etti.

Mehmet Kasım Gülpınar; Şanlıurfa Üretim Üssü Olmalı…

Toplantı sonrası yatırımları yerinde inceleyen Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı yetkisini aldığı takdirde OSB’nin daha da geliştirilmesi ve Şanlıurfa’da ekonomi ve istihdama katkı sunması dışında OSB’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin üretim üssü olması için belediyecilik anlamında katkı sunacağını beyan etti.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu