Gülpınar Devteşti Mahallesini Adım Adım Gezdi

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında Devteşti Mahallesini adım adım gezdi.

Gülpınar Devteşti Mahallesini Adım Adım Gezdi
Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, bugün Haliliye İlçesine bağlı Devteşti mahallesini ziyaret etti.

Gülpınar ziyaretlerini sürdürürken eş zamanlı olarak Devteşti mahallesinin farklı bölgelerinde Haliliye Belediye Meclis Üyesi Adayları, kadın çalışma grubu ve gençlik kolları çalışma ve tanıtım etkinliğini sürdürdü.

Kalabalık bir heyet ile Devteşti Mahallesi’ne çıkarma yapan Gülpınar vatandaşlardan gelen şikâyet ve sorunları tek tek dinledi. Özellikle altyapı ve yolların bozukluğu ile ilgili şikayet alan Gülpınar ve heyeti, ortak akıl ve istişare ile bölgedeki problemlerin ivedilikle çözülmesi gerektiğini ve yetki verildiği takdirde beş yıllık süreçte bu tür şikayetlerin önüne geçilebileceğini ifade etti. Bunun yanı sıra Devteşti mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşlardan büyük teveccüh Mehmet Kasım Gülpınar ve heyeti bölgeden mutlu ayrıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu