Gaziantep’teki kazada ölüm saçan otobüs sabıkalı çıktı!

Muhabir Muhammed Abdulkadir Esen'in de olduğu 16 kişinin ölümüne, 21 kişinin ise yaralanmasına neden olan otobüsün daha önce de sabıkalı olduğu ortaya çıktı

Gaziantep’te kazaya müdahale eden ekiplerin arasına dalarak aralarında bir dönem Şanlıurfa’da da görev yapan muhabir Muhammed Abdulkadir Esen’in de olduğu 16 kişinin ölümüne, 21 kişinin ise yaralanmasına neden olan otobüsün daha önce de sabıkalı olduğu ortaya çıktı.

GAZİANTEP- Gaziantep-Nizip otobanında yaşanan ve ülkeyi yasa boğan korkunç kazada ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı.

 

Kazaya müdahale eden ekiplerin arasına dalarak 16 kişinin ölümüne, 21 kişinin ise yaralanmasına neden olan otobüsün 21 Aralık 2017’de Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesine bağlı Karşıyaka Mahallesi Reşit Direkli Bulvarı üzerinde bir ambulansa çarptığı, 3’ü sağlık çalışanı, biri polis ve diğerleri hasta ve hasta yakını olmak üzere 6 kişinin yaralanmasına neden olduğu öğrenildi.

Basliksiz 6

 

Aynı otobüs bugün ki kazada da yine ambulansa ve canlı yayın aracına çarptı. Aralarında bir dönem Urfa’da da görev yapan muhabir Muhammed Abdulkadir Esen’in de bulunduğu 16 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi yaralandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu