Gaziantep’te Suya İndirim! Şanlıurfa Da Yapsın

Gazinatep Büyükşehir Belediyesi suya yüzde %10 indirim yaptı. Şanlıurfa’da indirim uygulanmazken Antep indirimsiz suyu bile Urfa’dan daha ucuz kullanıyor.

Gaziantep'te Suya İndirim! Şanlıurfa Da Yapsın

Gazinatep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kasım ayı meclis toplantısında suya %10 indirim yaptığını duyurdu. Yanıbaşımızdaki şehrin belediyesinin vatandaşların ceplerini düşünerek yaptığı hizmetler Şanlıurfa’da sorgulandı…

Gaziantep'te Suya İndirim! Şanlıurfa Da Yapsın

Gaziantep’te Ucuz Olan Suya %10 İndirim Yapıldı

Vatandaşlar, Gaziantep’te yapılan indirimin ardından Şanlıurfa’da suya indirim gelip gelmeyeceğini sordu… Gaziantep’te %10 indirim uygulanmamış su, Şanlıurfa’dan daha da ucuz… Üzerine bir de %10 indirim eklendiğinde Antep halkı suyu daha da uygun kullanacak.

Zeynel Başkan da İndirim Yapsın

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bu indirimi yapabiliyorsa, Şanlıurfa’nın da yapabileceğini belirten vatandaşlar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün suya indirim yapmasını talep etti…

Gazinatep Nasıl Yapıyorsa Şanlıurfa da Öyle Yapsın

Vatandaşlar, Başkan Beyazgül’ün enerji maliyetlerini ve diğer sebepleri bahane ederek suya zam yapmasına tepki göstererek, “Gaziantep nasıl yapıyorsa Şanlıurfa’da o şekilde yapabilir…” yorumlarında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu