Bu Galeri 02 Eylül 2017 22:49:25 Tarihinde eklenmiştir.

Büyük Skandal Çocugunu...

Çoğu insanın hayatında başına gelen en güzel şey çocuk sahibi olmalarıdır. Ebeveynler çocuklarının iyiliği için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Örneği çocuğa oyuncak alırken bile zararlı olup olmadığını kontrol ederler. Ancak bazı insanlar gerçekten de çocuk sahibi olmanın gerektirdiği sorumluluğu üstlenemiyorlar. Az sonra okuyacağınız bir baba da onlardan birisi.

İki çocuk babası Rus Roman Afanasyev adrenalin tutkunu birisi. Kendini sık sık tehlikeli durumlar içerisine sokuyor. Hayatınızı riske edip adrenalin için büyük riskler almanız kabul edilemez. Hele bir de buna çocuğunuzu dahil ediyorsanız bu hiç kabul edilemez.

Facebook’ta paylaştığı bir videoda ise yine aynı baba aşırı hızla giderken kızını pencerenin üstünde tek eliyle tutuyor. İnsan inanmakta güçlük çekiyor. Fotoğrafın hızla yayılması üzerine polis konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Soruşturmayı yapanlardan Olga Shimanskaya, Siberian Times’a “Yaptıklarını mantıklı bir şekilde açıklayamadı. Söylediği tek şey her şeyin kontrol altında olduğu ve kızının hayatını riske atmadığıydı” dedi.

Fotoğrafta ve videoda yer alan küçük kız sadece iki yaşında. Neyse ki babasının yaptığı çılgınlıklardan hiçbir fiziksel hasar almamış.

Roman şu anda yargılanıyor ve hakkında üç yıl hapis cezası isteniyor.

Yetişkinlerin böyle şeyler yapmasına insan akıl erdiremiyor. Sosyal hizmetler, sorumsuz babadan çocukların velayetini bir an önce almalı.
Etiketler
Yorum Yap