Advert

Şanlıurfa Gündemini Belirleyen En Son Sıcak Gelişmeler, Şanlıurfa Kaza Haberleri, Beyaz Masadaki Siyasi Tartışmalar Urfa.com Farkı İle Sizlerle

Sonraki
Bu Galeri 29 Ağustos 2017 15:59:01 Tarihinde eklenmiştir.

Uzaylılar Askerleri taşa çevirdi

CIA'in kamuoyuna açıkladığı belgeler arasında ilginç bir detay dikkat çekti. CIA'in yayınladığı belgeye göre Uzaylılar, 23 Rus askerini taşa çevirmiş. İşte bu iddianın ayrıntıları.

Aslında belge Ukrayna'da yayınlanan bir gazete haberinin CIA tarafından yapılmış çevirisinden ibaret. Haberde KGB'nin 23 Rus askerinin uzaylılarla yaşanan çatışmada taşa dönüştürüldüğü yönündeki raporundan bahsediliyor.

Haberdeki iddiaya göre Rus askerler tespit ettikleri bir UFO'yu vurdu. Yere düşen araçtan çıkan Uzaylılar askerlere karşı mücadele etti. Teslim olmayı reddeden uzaylılar askerleri taşa çevirdi.

Gemiden 5 uzaylının çıktığı belirtilirken Rusların UFO'yu bir roketle vurduğu öne sürülüyor.

Belgelerde askerlerle çatışan uzaylıların kocaman kafası ve gözleri olan, insanı anmısatan yaratıklar olduğu belirtiliyor.

CIA'in yayınladığı bilgide KGB'nin taşa dönüşen askerleri gizli bir yere götürerek sakladığı da öne sürülüyor.

İddiaya göre saldırıdan kurtulan 2 asker de gizli bir yerde tutuldu.

Daha sonra o uzaylılara ne olduğu, kaçtılarsa neden saldırmak için dönmedikleri, o iki askere ne oldu gibi merak edilen pek çok konuda açıklama yer almıyor.

250 sayfalık bir KGB dosyasından alınan çeşitli resimler ve tanık ifadeleri de yayınlanan belgeler arasında yer alıyor.
Etiketler
Yorum Yap