AsayişYurt

Feyyaz Soylu’dan “Asılsız Habere” suç duyurusu

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soyludan “Asılsız Habere” suç duyurusunda bulundu.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soyludan “Asılsız Habere” suç duyurusu

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ülkenin çimentosu olan AK Parti’ye ve AK Parti mensuplarına karşı algı operasyonu yapıldığını, bu kapsamda bir ulusal gazete tarafından belediyeye yöneltilen suçlamaların doğru olmadığını bildirdi.

Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduğunu belirten Başkan Feyyaz Soylu, bir yıl önceki bir Meclis kararını yeni alınmış gibi gösterip algı operasyonu yapıldığını belirterek, haberi belgeleriyle yalanladı.

Feyyaz Soylu'dan  “Asılsız Habere” suç duyurusu

Ceylanpınar Belediyesi Spor Kulübüne bağlı 37 kişiyi ‘hizmet pasaportuyla Almanya’ya götürme kararının ardından bu kişilerin orada kalmayıp ülkeye döndüğünü belirten Başkan Soylu, “Spor ve kardeşlik adına yapılan ve gidenlerin geri döndüğü bu olayın insan kaçakçılığı gibi lanse edilmesi tarafsız gazetecilik ile bağdaşmaz” dedi.

Feyyaz Soylu'dan  “Asılsız Habere” suç duyurusu

“Spor Kardeşliktir” projesi kapsamında Türkgücü Münih takımının davetlisi olarak Almanya’ya gidenlerin isimlerini tek tek açıklayan Başkan Soylu, gidenlerin kaçı orada kalmışsa belgelenmesi gerektiğini, aksi takdirde tazminat ve ceza davası açacaklarını ifade etti.

Feyyaz Soylu'dan  “Asılsız Habere” suç duyurusu

Başkan Soylu, AK Parti’ye olan teveccühün giderek daha da yükselmesinden muhalefet yanlısı basının rahatsız olduğunu belirterek, “Ne yaparlarsa yapsınlar, hangi algı operasyonundan medet umarsa umsunlar halkı kandırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir” ifadelerini kullandı.

Feyyaz Soylu'dan  “Asılsız Habere” suç duyurusu

Başkan Soylu, konuyla ilgili Şanlıurfa Valiliğine Belgeleriyle birlikte bilgi verildiğini, Ceylanpınar Cumhuriyet Savcılığına iftiralar ile ilgili suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı