EğitimYurt

Fevzi KURT, Urfalı Öğrencinin Başarı Hikayesini Dinledi

Şanlıurfa Karaköprü Maşuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu İbrahim Halil KIRMIZI, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı.

Fevzi KURT, Urfalı Öğrencinin Başarı Hikayesini Dinledi

YKS yerleştirme sonuçlarına göre ülke genelinde 9978. sırada yer alan Karaköprü Maşuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu İbrahim Halil Kırmızı, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesine kaydını yaptırdı.

Mezun öğrencimizi kabul eden ve başarı serüvenini dinleyen Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi KURT, öğrencimiz ilk öğreniminden başlayarak yüksek öğrenimine kaydoluncaya kadar eğitim hayatının özetini anlattı bana, kendisini pür dikkat dinledim, diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: Her bir öğretmenimiz, öğrencimizin gelişim serüveninde etkili bir belirleyici olmuş. Eğitim hayatının her bir güzergahı, her bir durağı öğrencilerimizin aydınlanmasına zemin teşkil ediyor. Öğrencimiz, benim şahsımda eğitim hayatındaki her bir öğretmenine teşekkür etti. Ben de öğrencimizi yetiştiren her bir öğretmenimize, teşekkürün en büyük hak edeni olan öğretmenlerimize, bana sunulan bu samimi teşekkürleri takdim ediyorum.

Kabulün sonunda öğrencimizin muhterem babası Mehmet KIRMIZI, öğrencimizin mezun olduğu Karaköprü Maşuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Faruk YILDIZTEKİN, öğrencimizin öğretmeni Reyhan BEŞLİ ile öğrencimiz İbrahim Halil KIRMIZI’nın yer aldığı fotoğraf karesi ile ziyaret ölümsüzleştirildi.

 

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı