Fetullah Gülen Hayatını Kaybetti

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in öldüğü iddia edildi. Örgüte yakın kaynaklar taziye mesajı yayınlayarak örgütün başına geçecek ismi verdi.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen‘in öldüğü iddia edildi. İddialar hızla yayılırken haberin doğru olup olmadığı netlik kazanmadı.
 
FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in öldüğü iddia edildi. Haber FETÖ içinde yer alan Cevdet Türkyolu’nu destekleyenler tarafından verildi.
 

Fethullah Gülen Hocaefendi bugün fani dünyaya veda etti

 
Açıklamanın tamamında şu ifadelere yer verildi;
 
“Hayatını iman ve Kur’an hizmetine vakfetmiş kıymetli büyüğümüz Muharrem Fethullah Gülen Hocaefendi bugün fani dünyaya veda etti. Fethullah Gülen Hocaefendi’nin yakınlarına ve hizmete gönül vermiş tüm dostlarımıza taziyelerinizi arz ile sabrı Cemil niyaz ediyoruz. Allah rahmetiyle muamele buyursun. Mekanını Firdevs eylesin.”
 

Örgütün Başına Cevdet Türkoğlu Geçecek

Yapılan açıklamada Fetullah Gülen’in yerine örgütün başına geçecek isim de belirtildi. Fetullah Gülen’in yerine geçecek olan isim Cevdet Türkoğlu olarak belirtildi. Açıklamada; “Kıymetli büyüğümüzün vasiyeti üzerine kendisini bundan sonra Cevdet Türkoğlu ağabey temsil edecektir.” denildi.
 
Yapılan paylaşım sonrası sosyal medyada taziye mesajları yayımlanmaya başladı. Bir süre sonra kaldırılan duyuru akıllarda soru işareti bırakırken net bilgiye henüz ulaşılamadı.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu