Eyyübiye’den Gençlere Ücretsiz Sınav Desteği

Eyyübiye’de, öğretmene, kablosuz internetten bilgisayara, çay, kahve ve kek ikramına kadar tüm ihtiyaçları karşılanan gençler, üniversiteye hazırlanıyor.

eyyubiye

Şanlıurfa merkez nüfusunun yüzde 44’ünün yaşadığı ilçe olan Eyyübiye’de, başarılı olmaları için eğitim materyallerinden öğretmene, kablosuz internetten bilgisayara, çay, kahve ve kek ikramına kadar tüm ihtiyaçları karşılanan gençler, üniversite sınavlarına hazırlanıyor.

EYYÜBİYE -Eyyübiye Belediyesi, iki sınav merkezi, iki gençlik merkezi ve iki eğitim otağında üniversite sınavlarına hazırlanan gençlere, eğitim desteklerinin tamamını ücretsiz veriyor.

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezinin de desteklediği eğitimler sayesinde şimdiye kadar yüzlerce genç üniversiteli oldu.

Bütçesinin yüzde 60’ına yakınını gençlerin eğitimine yönelik yatırımlara harcayan Eyyübiye Belediyesi, 2023 yılındaki eğitim yatırımlarına dört eğitim otağı, iki sınav hazırlık merkezi ve iki gençlik merkezi daha ilave etmek için ihalelerini yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu