Eyyübiye’de Her Evde AK Belediyecilik Konuşuluyor

Eyyübiye’de her evde AK Belediyecilik konuşuluyor… Mehmet Kuş, AK Parti Teşkilatı’yla birlikte gerçekleştirdiği ziyarette büyük ilgi görüyor.

Eyyübiye’de Her Evde AK Belediyecilik Konuşuluyor

Sağlanan birlik ve beraberlik ortamı sayesinde gücüne güç katarak yoluna devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Teşkilatı’yla birlikte gerçekleştirilen mahalle gezileri ve ev toplantılarında büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Her vatandaşı tek tek dinleyerek talep ve beklentilerine cevap veren Başkan Kuş ve beraberindekiler, Ramazan ayının uzun gecelerini de fırsat vererek her akşam onlarca haneye konuk olup, vatandaşlarla AK Belediyeciliği, ilçeye yapılacak hizmetleri konuşuyor, talep ve sıkıntıları dinleyip çözüm üretiyorlar.

Şanlıurfa tarihinde görülmemiş bir heyecanla vatandaşlarla buluşup, kucaklaşan ve herkesin memnun olduğu kararlar alan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve beraberindeki AK Partililer, mahalle toplantıları, ev ziyaretleri ve seçim ofislerinde her gün binlerce vatandaşla bir araya geliyor.

İftardan sonra başlayan mahalle ve ev ziyaretleri kapsamında Yenice Mahallesi’nde Haçim Çellik’in ev sahipliğindeki mahalle toplantısına katılan Başkan Kuş ve beraberindekiler, daha sonra Ahmet Torlak’ın evinde Edessa Konutları Yöneticileriyle bir araya geldiler.

Her iki toplantıda da yüzlerce vatandaşı dinleyerek, Eyyübiye Belediyesi’nin hizmet ve yatırımları hakkında bilgi veren Başkan Mehmet Kuş, Yenice’deki TOKİ konutları bölgesinde talep edilen cami için girişimlerde bulunacaklarını belirtti.
Aynı gece AK Parti Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı öncülüğünde düzenlenen ev toplantılarına katılmak üzere Topdağı Mahallesi’ne geçen Başkan Kuş ve partililer, burada da mahalle temsilcisi Suna Koyuncu’nun ev sahipliğinde mahalle sakinleriyle bir araya geldiler.

Her gece binlerce kişiyle bir araya gelerek belediye hizmetlerini değerlendiren ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Mehmet Kuş’un ev toplantıları, ilçede hem katılımcı belediyecilik anlayışının yerleşmesine hem de AK Parti belediyeciliğinin benimsenmesine önemli katkılar sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu