Eyyübiye Sokakları Yenileniyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Doğalgaz, kanalizasyon ve elektrik altyapısı için kazı yapılan sokaklar hızlıca onarılarak yenileniyor.

Eyyübiye Sokakları Yenileniyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki ondan fazla mahallede yol yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Doğalgaz, kanalizasyon ve elektrik altyapısı için kazı yapılan sokaklar hızlıca onarılarak hizmete sunuluyor.

Başkan Mehmet Kuş’un talimatlarıyla sorunsuz bir kış geçirilmesi için aralıksız çalışma yürüten Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, doğalgaz ana isale hattı, elektrik ve kanalizasyon işleri için kazı yapılan sokaklarda yenileme çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Eyyübiye Sokakları Yenileniyor

Sokaklarının aslında iyi durumda olduğunu ancak doğalgaz talepleri doğrultusunda yapılan kazılar nedeniyle bozulduğunu ifade eden vatandaşlar, “Başkanımız Mehmet Kuş’un bizlere doğalgaz sözü vardı. Sağ olsun yerine getirdi. Evlerimizde artık doğalgaz kullanmaya başladık. Tabi ki her nimetin bir külfeti olur, onu da anlayışla karşılıyoruz. Şu anda sokaklarımızın üstyapısı da yenileniyor. Başkanımıza ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz” diye konuştular.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un başlattığı çalışmalar sayesinde ilçedeki on mahalleye doğalgaz ulaştırılmış, tüm cadde ve sokaklarda kazı yapılmıştı. Doğalgaz test çalışmalarının tamamlanmasının ardından sokaklar hızlıca onarılıp sorunsuz hale getirilse de binalara doğalgaz tesisatı çekilmesi için kazılar yapılmaya devam ediyor. AKSA Doğalgaz şirketiyle koordineli çalışan Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeniden kazı yapılan sokakları iş programına alarak hızlıca yenileme çalışmalarını tamamlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu