GenelYurt

Esnaftan Başkan Ekinci’ye Pankart ile Teşekkür

Viranşehir kücük sanayi sitesi esnafı, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye pankart ile teşekkür etti.

Esnaftan Başkan Ekinci'ye Pankart ile Teşekkür

İlçenin Ceylanpınar caddesinde bulunan Küçük sanayi sitesi esnafları yeni iş yerlerine yerleşti. Sanayi sitesi yapımı süresince ilçe belediye başkanı Salih Ekinci, katkı sağlamış ve birçok çalışmayı tamamlamıştı. Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra cami inşaatında da çalışmalar yapan Başkan Ekinci’ye esnaflardan teşekkür geldi.

Sanayi sitesi esnafları giriş ve çıkışlara pankart asarak Viranşehir Belediye Başkanına teşekkür ettiler. Küçük sanayi sitesi oda başkanı Mustafa Bayrak, “sanayi sitemizin yapımında daima yanımızda belediye başkanımız vardı. Buradaki sorunlar kangren haline gelmişti. Bu sorunların çözümünde Başkan Ekinci, sürekli bizimleydi.

Bu pankartı bize yaptığı hizmetler için astık. Yönetimim ve tüm esnaf arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, esnafların teşekkür mesajı için şu açıklamayı yaptı:” Esnaflarımıza ve oda yönetimine bu güzel düşünceleri için teşekkür ediyorum. Bizler halka hizmetkar olmaya geldik. Koltukta oturmak için bu halk bize oy vermedi. Halkımıza layık olmaya çalışıyoruz. Oda başkanımız Mustafa Bayrak, yönetimine ve tüm sanayi esnaflarına ben teşekkür ediyorum”

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı