Genel

Eşine Az Rastlanır Olay! Akşener, Yıldırım’dan Özür Diledi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, canlı yayında Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım’dan özür diledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti üyesi Levent Özeren hakkında “Sorumluluk bendedir” diyerek özür diledi. “Benim ahlaksızım, onun ahlaksızı” demeden kadınların arkasında durulması gerektiğini vurguladı.

 

Semiha Hanımın Haberi Var Mı?

 Binali Yıldırım’ı aradığını anlatan Akşener, “Semiha Hanım’ın haberinin olup olmadığını sordum. Bilmediğini söyledi. O nedenle dün tweet atmadım. Başak Demirtaş’a da atmamıştım. Bu tür konuları bir tweet ile halledemiyorsunuz. Salı günü grupta bu konuyu konuşmak üzere bıraktım. İsminin keşke geçirilmemesini sağlayabilseydim” dedi

 

Semiha Yıldırım’dan Özür Dİliyorum

“İYİ Parti üyesi Özeren’in bu tutumu sebebiyle ben Semiha Yıldırım’dan İYİ Parti genel başkanı olarak özür diliyorum. Bir kadının incitilmesi çok kötü bir şeydir. Amasız, fakatsız, ancaksız, lakinsiz özür diliyorum. Anlıyorum ki bana çok kızmışlar. Sebebini bilmiyorum.”

 

Levent Özeren Tutuklandı

Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım hakkında, sosyal medyada hakaret içerikli sözler paylaşan İYİ Partili Levent Özeren (55), Bursa’da emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Özeren’in yaptığı paylaşımdan sonra tepkiler çığ gibi büyüdü. Özeren, bir süre sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımı sildi. Önceki gece “halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek” ile “Cumhurbaşkanına hakaret” iddiasıyla gözaltına alınan Özeren, dün akşam tutuklandı.

 

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı