Erdoğan’dan Kabine Toplantısı Sonrası Asgari Ücret Müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'da asgari ücret açıklaması: "En kısa sürede bu konuda müjdeli haberi işçi ve emekçilerimizle paylaşmayı umut ediyoruz."

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’da asgari ücret açıklaması: “En kısa sürede bu konuda müjdeli haberi işçi ve emekçilerimizle paylaşmayı umut ediyoruz.”
 
Vatandaşların uzun zamandır beklediği “Asgari ücrete zam gelecek mi?” sorusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından cevap buldu.
 
Yapılan Kabine Toplantısı sonrası asgari ücret ile ilgili açıklamada bulunan Erdoğan: “En kısa sürede bu konuda müjdeli haberi işçi ve emekçilerimizle paylaşmayı umut ediyoruz.” dedi.
 
Erdoğan, açıklamasının tamamında şu ifadelere yer verdi;
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımız işveren tarafıyla görüşülerek asgari ücretin yeniden değerlendirilmesini istedik. Bakanlığımız özellikle belli sayıya kadar personel çalıştıran işverenleri gözetecek yöntem geliştirecektir. Yapılan artışın istihdamda olumsuz etkiye yol açmasına meydan verilmeyecektir. En kısa sürede bu konuda müjdeli haberi işçi ve emekçilerimizle paylaşmayı umut ediyoruz.”
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu