Erdoğan, Biz bu yola kefenimizi giyerek çıktık

Erdoğan: "Ey CHP'nin atıkları biz bu yola çıkarken beyaz kefenimizi giyerek çıktık. Bizi korkutamazsınız."

Erdoğan'dan Fahiş Fiyatlarla ilgili yeni hamle

Ak Parti Genel Başkanı – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın’da gerçekleşen toplu açılış töreninde konuştu.

Erdoğan, açıklamasında, “Ey CHP’nin atıkları biz bu yola çıkarken beyaz kefenemizi giyerek çıktık. Bizi korkutamazsınız. CHP’nin dikili bir ağacı var mı?”diyerek şu ifadelere yer verdi.

Biz bu yola kefenimizi giyerek çıktık

“Ülkemizin kalkınmasını engelleyen demokrasinin gelişmesine tahammül edemeyen zihniyet, gizlemeye çalışsa da bugün kendini belli ediyor. ‘Erdoğan’ın sonu Menderes gibi olacak’ diyorlar. Ey CHP’nin atıkları biz bu yola çıkarken beyaz kefenimizi giyerek çıktık. Bizi korkutamazsınız. CHP’nin dikili bir ağacı var mı?”

70’lerde, 90’larda aynı kabusu yaşadık

“Millet olarak biz bu fotoğrafın yabancısı değiliz. 70’lerde, 90’larda aynı kabusu yaşadık. Toplumuzun bu kabusları unutmadı. Ekonomimiz üzerinden ülkemizi hedef aldılar. Aldığımız tedbirlerle, ülkemize yapılan saldırı araçlarını etkisin hale getirdik. Başarabildiler mi? En son kura endeksi Türk Lirası dedik, bütün oyunları bozuldu.”

Maaşlara Yaptığımız Yüksek Artışlarla İnsanımızı Rahatlattık

“Enflasyonun milletimizi bunalttığını biliyoruz. Yaptığımız hamlelerle insanlarımızı önemli ölçüde rahatlattık. Asgari ücretten, memur ve emekli maaşlarına her alanda yaptığımız yüksek artışlarla insanımızı önemli ölçüde rahatlattık.”

Hiçbir insanımızı işsiz, aşsız gezmeyecek

“Hiçbir insanımızı işsiz, aşsız, gelecek kaygısına sürüklememek için devletimizin tüm araçlarını seferber ettik. ABD’ye bak, enflasyon felaket. Aradığınız gıda ürünlerini bile bulamıyorsunuz oralarda. Hamdolsun Türkiye’de böyle bir sorun yok. İktidar hayali kuranlara aldırış etmeyiniz.”

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu