Erdoğan: Biraz sabır ve daha çok destek istiyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hükümete geldiğimizde, demokrasisi zayıf, ekonomisi güdük bırakılmış bir Türkiye devraldık" dedi.

erdogan biraz sabir ve daha cok destek istiyorum.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos 1922-2022 Büyük Zafer’in 100. Yılı Etkinlikleri Kütahya Toplu Açılış Töreni’nde konuştu.

 

“BİRAZ SABIR VE DAHA ÇOK DESTEK İSTİYORUM”

 

Basliksiz 6

“Biraz sabır ve daha çok destek istiyorum” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:

 

“Biz Tarım Kredi Kooperatifleri ile vatandaşa daha ucuz ürünler satmaya başladık. Bu artarak devam edecek. Market sayısını 3 bine çıkaracağız. Vatandaşım ucuz ürün almaya devam edecek. Yılbaşından sonra aldığımız tedbirlerin ve politikaların günlük hayattaki yansımalarını daha iyi göreceğiz. Biraz sabır ve daha çok destek istiyorum. Yaşadığımız onca hadiseye rağmen hedefleri adım adım hayata geçirdik, eksikleri de süratle tamamlıyoruz. 2053 vizyonumuzu oluşturuyoruz. 2071 idealimiz gelecek, içinde bulunduğumuz asrı Türkiye Yüzyılı haline getirmekte kararlıyız. Bir asır önce Büyük Taarruzu ve ülkemizi nasıl istiklale kavuşturduğumuzu konuşmuştuk. Türkiye’yi bu günlere getirdiğimizi konuşmuştuk. Yaptığımız yatırımlara, eserlerle, hizmetlerle Kütahya’nın da çehresini değiştirdik. 20 yılda Kütahya’ya toplamda 26 milyar liralık yatırım yaptık. Bunu biz yaptık.

 

“UTANMADAN ‘İŞSİZLİK VAR’ DİYORLAR, NE İŞSİZLİĞİ YA?”

 

“Bay Kemal diyor ya ‘Ne verdin’ diye… Kütahyalı çiftçilerimize toplamda 1.5 milyar tutarında tarımsal destek verdik…

 

Bir de utanmadan sıkılmadan diyorlar ki, ‘İşsizlik var.’ Ne işsizliği ya?”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu