GenelGüncel

Erdoğan Açıkladı: O kişiler yarın kamu kurumlarına yerleştirilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamadaz devlet korumasındaki gençler ile şehit ve gazi yakınlarının kamu kurumlarına yerleştirileceğini açıkladı..

Erdoğan Kamu Kurumları
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir çok kişinin merakla beklediği açıklamayı yaptı. Erdoğan: bir ay daha uzatıyoruz.

Erdoğan: Bir Ay Daha Uzatıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kısa çalışma ödeneğinden mevcutta yararlananların süresini bir ay daha uzatıyoruz. İş fesih sınırlaması dolayısıyla nakdi destek ücret desteği de bir ay daha devam edecektir.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başlıkları:

 

 

Çoklu Baro Yönetiminde Kararlıyız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çoklu baro yönetiminde kararlıyız, teklif yarın Meclis’te.”Çoklu baro yönetimi üzerinde duruyoruz. Milletvekili arkadaşlarımız bu konuyla ilgili kanun teklifini yarın sabah veriyorlar. Daha demokratik, daha çoğulcu, temsil düzeyi yüksek bir baro yapısı oluşturmakta kararlıyız.”

 

 

 

MHP’ye Şükranlarımı Sunuyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “15 Temmuz gecesi milletimiz tarafından kurulan Cumhur İttifakı, halkımızın sesi, sağduyusu olarak tarihi görevler ifa etmiştir. Bu vesileyle MHP’ye ve özellikle Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum”

Devlet Korumasındaki Gençler ve Şehit Gazi yakınları Kamu Kurumlarına Yerleştirilecek

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yarın 926 devlet korumasındaki gencimiz ile 274 şehit, gazi yakınımız kura ile kamu kurumlarına yerleştirilecek”

 

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı