Emin Yetim Bayramda da boş durmadı

Çalışmalarına büyük bir hızla devam eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, Ramazan Bayramında da boş durmayarak çalışmalarına devam etti.

Emin Yetim Bayramda da boş durmadı

Ramazan aynın bitmesi ile birlikte idrak etmiş olduğumuz Ramazan Bayramında da çalışmalarına aralıksız devam eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, sabah ilk olarak Dergâh Camisinde vatandaşlarla birlikte Bayram namazını eda ettikten sonra burada vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra 3 bin kişiye bayram lokumunu dağıtarak bayramlarını tebrik etti.

Buradan ayrıldıktan sonra iş adamı Reşit Yıldız tarafından organize edilen ve çok sayıda kişinin katılmış olduğu Bayramlaşma programına katılarak, burada bulunanların bayramlarını tebrik ettikten sonra sonraki durağı Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı oldu.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılan bayramlaşma programına katılan İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, burada bayramlaşma programına katılan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın yanı sıra burada bulunan Ticaret Sanayi Meclis Üyeleri ve iş adamlarının bayramlarını tebrik ederek Şanlıurfa’ya iş alanı ve istihdam konusunda katkı sağladıkları için teşekkür ederek buradan ayrıldı.

Hastalara geçmiş olsun dedi Bayramlarını tebrik etti

Gün boyu bayramlaşma programlarına devam eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim’in, ŞUTSO’dan sonraki durağı Balıklıgöl Devlet Hastanesi ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu.
İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, burada hastane çalışanlarının yanı sıra aynı zamanda hastaneden yatan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, bayramlarını tebrik etti.
İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, daha sonra Şanlıurfa’nın manevi dinamiklerinde olan Haliliye ilçesinde ikamet eden Şeyh İzzeddin Aksan Hocaefendi ve yine Eyyübiye ilçesinde ikamet eden Şeyh Mustafa Gençoğlu’yu ziyaret ederek bayramlarını tebrik ederek hayır dualarını istedi.

Emin Yetim: En büyük sevdam Şanlıurfaspor

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim’in son durağı ise 5 dönem boyunca başarısı için gece gündüz çalıştığı ve emek vermiş olduğu Şanlıurfaspor oldu. Şanlıurfaspor teknik ekip ve futbolcularını ziyaret ederek bayramlarını tebrik eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, her zaman kendisi için bir sevda olan Şanlıurfaspor’un başarılı olması için dün nasıl mücadele etiysek yarın da bu mücadeleyi yapacaklarını belirterek futbolculara baklava ikramında bulunarak “Yıllardır emek verdiğim, büyük sevdam olan Şanlıurfaspor futbolcular ve teknik ekiple kulüp binasında bayramlaştık.

Şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum. Her daim tüm varlığımla Şanlıurfaspor’um için mücadele etmeye devam edeceğim.

Şanlıurfasporlu teknik ekip ve futbolcular ise siyaset arenasına adım atan eskimeyen başkanları olan Emin Yetim’e çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilediler…

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu