Ekonomi Müdürü Batırel: Türkiye Asla Krizde Değil

Ekonomi Müdürü Necmettin Batırel, yaptığı paylaşımla tepkilerin odağı oldu. Batırel, "Türkiye'de ekonomik kriz yok. Herkes göbekli." dedi.

Türkiye gazetesi yazarı Necmettin Batırel, yaptığı paylaşımla tepkilerin odağı oldu. Batırel, “Türkiye’de ekonomik kriz yok. Herkes göbekli.” dedi.
 
Ekonomik krizin had safhada olduğu vatandaşların geçin sıkıntısını son haddine kadar yaşadığı Türkiye’de ekonomi yorumları gelmeye devam ediyor.
 
Son yorum ise ülke ekonomisinin tavan yaptığını savunacak şekilde paylaşımlar yapan Türkiye gazetesi yazarı Necmettin Batırel, oldu. Batırel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Türkiye’nin ekonomik kriz içerisinde olmadığını savundu.
 
Batırel yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
 
“Türkiye asla krizde değil. Hele açlık çekiliyor palavranın babası. Niye mi? Yahu etrafınıza bakın, kadın – erkek herkes göbekli. İnsanlar şişmanlıktan yürüyemiyor. Peki bu nasıl oluşuyor, yemekle değil mi? O zaman sıkıntı var mı? Yok. Hem yerim hem yakınırım. Kimseyi kandırmayın”
 
 

Batırel’in paylaşımı sosyal medyada yankı uyandırırken bu paylaşıma yorum yapanlardan biri de Özgür Demirtaş oldu. Demirtaş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Allahım sabır. Hükümet işte bu beyefendinin dediği şeyi yaptı. Tweet burada bitti” 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu