Dr. Süleyman Gök, ŞUTSO’yu Ziyaret Etti

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Dr. Süleyman Gök, ŞUTSO Başkanı Mehmet Doğan Yetim'i makamında ziyaret etti.

 
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Dr. Süleyman Gök, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Doğan Yetim’i makamında ziyaret etti.
 
2023 yılında yapılacak seçimde CHP Şanlıurfa Milletvekili aday aday olacak olan Dr. Süleyman Gök, ziyaretlerini sıkılaştırmaya başladı. Dr. Süleyman Gök, son olarak Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. Başkanı Mehmet Doğan Yetim’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunup başarılar dileyen Dr. Gök, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
 
“Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Doğan Yetimi makamında ziyaret ettik. Yeni seçilmiş başkanımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunup başarılar diledik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Urfa her yönüyle önemli bir şehir, ticaretin kalbi Şanlıurfa’da atıyor. Şanlıurfa’da  birçok iş insanı ilimizin ekonomisine katkı sunma noktasında faaliyetlerini sürdürüyorlar, dolayısıyla Ticaret ve Sanayi Odamız bu konuda önemli yer arz ediyor. Başkan Yetim’in ve yeni yönetimin Şanlıurfa için yeni çalışmalar yapacağını inanıyorum, ziyarette Şanlıurfa ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Bu noktada üzerinmize düşen bir görev varsa, fikirlerimizle projelerimizle her daim Urfa için çalışmaya devam edeceğiz. Başkan Yetim’e ve yönetimine hayırlı olsun  diyor, başarılar diliyorum”
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu