Doğar: Sorunlara Yerinde Çözümler Üreteceğiz

Haliliye Belediye Başkan Adayı Vedat Doğar, ilçe Halkıyla iç içe… Başkan Adayı Vedat Doğar, vatandaşlara sorunlara yerinde çözümler üretmeyi vaat ediyor…

Doğar: Sorunlara Yerinde Çözümler Üreteceğiz

Yeniden Refah Partisi’nin Haliliye Belediye Başkan adayı Eczacı Vedat Doğar, Şire Pazarı ve Çağdaş Çankaya Mahallesi esnafını ve vatandaşlarını ziyaret etti. Doğar, esnaf ve vatandaşlarla samimi bir ortamda buluşarak, onların talep ve beklentilerini dinledi.

Belediye hizmetlerinin yetersizliğinden dert yanan vatandaşlara seslenen Doğar, “Sizlerin destekleriyle seçim sonrası belediye başkanlığına geçtiğimizde, sorunları en kısa sürede çözeceğimizin sözünü veriyoruz. Ekibimizle birlikte sahaya inecek, yerinde çözümler üreteceğiz ve ilçemizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz” dedi.
Vatandaşlara sunduğu projeleri anlatan Doğar, “Haksızlığın, hukuksuzluğun ve adaletsizliğin, torpilin önüne geçeceğiz. Milletimizin her daim yanında olacağız. Yerel yönetimde şeffaf ve adil bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.

Doğar’ın, Haliliye ilçesinde yaşayan vatandaşların sorunlarına duyarlılıkla yaklaşarak çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemesi, seçimlerdeki performansını olumlu yönde etkileyebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu