Dini Vakıf Müdürü 14 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Etti

İşrak Vakfı Müdürü, 14 yaşındaki bir çocuğa vakıf odasında tecavüz ettiği için tutuklandı. Çocuğu tehdit eden müdüre 13 - 30 yıl arası hapis isteniyor.

tecavuz 1
İşrak Vakfı Müdürü, 14 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu için tutuklandı. Çocuğa tecavüz ettikten sonra tehdit eden müdüre 13 – 30 yıl arası hapis isteniyor.
 

Dini Vakıf Müdürü Tecavüz Etti

Olay, İstanbul Sultangazi’de meydana geldi. TV100’den Devrim Tosunoğlu’nun haberine göre, Dini eğitim veren İşrak Vakfı Müdürü’nün cinsel istismardan tutuklandığı öğrenildi. 44 yaşındaki müdürün yatılı olarak kaldığı vakıfta bulunan 14 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunduğu tespit edildi. İddialar, vakıfın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler ile beraber kesinlik kazandı.
 

10 Dakika Boyunca Odada Kilitli Kaldılar

Görüntülerde 44 yaşındaki sapık müdürün 14 yaşındaki çocuğu bir odaya koyup kapıyı kilitleyip 10 dakika boyunca istismarda bulunduğu yer aldı. Ailenin şikayeti üzerine olay araştırılmaya başlandı. Vakıf Müdürü, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
 
Kendilerini aklamaya çalışan İşrak Vakfı, müdürlerinin çocuğa cinsel istismarda bulunmadığını, kapı kilitlerinin bozuk olduğunu söyledi. Çocuğa cinsel istismar suçundan 13 ila 30 yıl arasında hapis istenen müdürün, ailesinin şikayetinin ardından çocuğa tehditler savurduğu öğrenildi. Müdür, Çocuğun yanına gidip “Böyle bir şey anlatılır mı? Sen bunları niye anlatıyorsun bunlar ayıp olaylar değil mi” dedi. Tehditlerin arından ailenin şikayetini geri çektiği öğrenildi.
 
Olayın ardından şikayetini geri çeken aile, çocuklarının cinsel istismara maruz kalmadığı belirtti. İstismara uğradığını belirten çocuk ise devlet korumasına alınmayarak ailesinin yanına gönderildi.
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu