DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü’nden Galibiyet Haftası

Voleybolda zirveye bir adım daha yaklaşan DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü Voleybol Takımı, Adana Seyhan Yıldırm’ı 3-0 yenerek bu sezon ligdeki 9. galibiyetini aldı.

DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü’nden Galibiyet Haftası

Hentbolda da galibiyet serisi devam eden DEPSAŞ Enerji Kulübü Hentbol Takımı, 07 Gazi GS’yi 40-22’lik skorla mağlup etti. Her iki branşta da galibiyetler alan DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü, gelecek hafta voleybolda Tokat’ta Niksar Belediyesi, hentbolda ise İstanbul’da Zeytinburnu Irmak Spor Kulübü ile karşılaşacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1. Lig B Grubu’nda zirve mücadelesi veren DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü Voleybol Takımı, 16. hafta maçında Adana temsilcisi Seyhan Yıldırm’ı yenerek haftayı galibiyetle kapattı. İlk seti 27-25 kazanan kulüp, ikinci ve üçüncü seti aynı skorla 25-21 kazanarak maçtan 3-0 galip ayrıldı. Ligdeki 9. galibiyetini alan DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü puanını 25’e çıkararak puan tablosunda 3. sıraya yükseldi.

DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü Voleybol Takımı, gelecek hafta Tokat temsilcisi Niksar Belediyesiyle  deplasmanda karşılaşacak.

DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü’nden Galibiyet Haftası

Hentbolda farklı galibiyet

Türkiye Hentbol Federasyonu 1. Lig B Grubu’nda mücadele eden DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü Hentbol Takımı, ligin 13. haftasında 07 Gazi GS Kulübü’yle karşılaştı. Rakibi karşısında üstün bir oyun ortaya koyan DEPSAŞ Enerji Spor Kulübü, ilk yarıyı 19-13 önde kapattı. İkinci yarıda da sahadaki üstünlüğünü devam ettiren kulüp, maçı 40-22 gibi farklı bir skorla kazandı. Kulüp aldığı bu galibiyetle puanını 17’e çıkarak 2. sıradaki yerini korudu.

Takım, gelecek hafta Zeytinburnu Irmak Spor Kulübü ile karşılaşacak.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu