GüncelSporYurt

Spor Daire Başkanı Kamuoyunda Takdirle Karşılandı

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine atanan Ahmet Dedeoğlu'na Şanlıurfaspor kamuoyunda tebrik mesajları yağdı.

Dedeoglu Şanlıurfa

Şanlıurfa sporuna yaptığı hizmetler ile tanınan Dedeoğlu’nun Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine atanması spor kamuyoyunda sevinçle karşılandı. Sosyal medyadan çok sayıda tebrik alan Ahmet Dedeoğlu tebrik edenlerin başında, Şanlıurfa Engelliler Spor Kulüp başkanı Serdar Yıldırım geldi. Yıldırım yaptığı paylaşımda, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı görevine getirilen sayin Ahmet Dedeoğlu yeni görevinde üstün başarılar diliyorum allah bu yolda güzel hizmetler nasip etsin.” dedi.

Türkiye Gençlik ve Spor Faliyetleri İl Başkanı Murat Baysal’da, “AHMET DEDEOĞLU ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR DAİRE BAŞKANI OLDU” Sporun gerçek alt yapısından gelmiş yüzlerce milli sporcu yetiştiren değerli dostum kardeşim Ahmet DEDEOĞLU’na yeni görevinde başarılar ve muvaffakiyet dilerim.” dedi.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı