Çulcuoğlu’da Baklavanın İçinden İp Çıktı

Yüksek fiyatlar ile baklava satışı yapan Çulcuoğlu Baklavalarının içinden çıkan şaşırttı. Çulcuoğlu'nun, vatandaşa sattığı baklavanın içinden ip çıktı.

culcuoglu 1
Yüksek fiyatlar ile baklava satışı yapan Çulcuoğlu Baklavalarının içinden çıkan şaşırttı. Çulcuoğlu’nun, vatandaşa sattığı baklavanın içinden ip çıktı.
 
Yüksek fiyatlı ürünler çıkarması ile oldukça konuşulan Çulcuoğlu, verdikleri hizmette şaşkınlık yarattı. Pahalı fiyatların karşılığında sağlıklı ve iyi hizmet bekleyen vatandaşlar şaşkınlık yaşamaya devam ediyor.
 
İddialara göre Çulcuoğlu Baklavalarından baklava alan bir vatandaş baklavayı yediği sırada ağzına gelen yabancı bir cismin ile karşılaştı.
 
Baklavanın içinde ip çıktığını gören vatandaş şaşkınlık yaşadı. Durumu cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen vatandaş, bunu sosyal medya hesabından yayımladı. Normalde kilosu 200 lira civarında satılan baklava, Çulcuoğlu’nda 320 liraya satılıyor. Bu kadar yüksek fiyatlar ile hizmet veren işletmeden yüksek hizmet bekleyen vatandaşlar ise hayal kırıklığına uğruyor. İddiaların sahibi vatandaş, Çulcuoğlu’ndan aldığı hizmetin fişini de paylaştı.
 
Satış fişinde 413 liraya çıktıkları Çulcuoğlu Baklavalarının hizmetinden memnun olmadıklarını belirtti. Böyle bir dikkatsizliğin olmaması gerektiğini belirten vatandaş, verdikleri paranın karşılığının bu olmadığını söyledi.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. açık söylemek gerekirse urfada o kadar torpil rüşvet ve siyasetin düştüğü çamuru görmeyenlerin urfanın nadide işletmelerinden birini ağzına dolaması insana şaşkınlık veriyor. özellikle 2023 yılının şanlıurfanın islam başkenti seçilmişken ve yüzbinlerin urfaya seyahati sözkonusu iken urfayı yemek ve tatlı konusunda temsil eden bir işletmeye yönelik bu çirkin saldırı hoş olmamış.
    özellikle çulcuoğlu dışardan gelen misafirlerin uğrak yeri.şanlıurfa yemek kültürünü tanıtımını üstlenmiş bu işletmeye bu haberin yapılması işin içinde kasıtlı bir durumun olduğunu gösteriyor.özellikle lokantacılar odasının ve il kültür müdürlüğünün bu konuya el atması öncelik olmalı.

  2. Kimse kimseye zorla bişey satmıyor.Bu mantıkla Audi pahalı ama Fiat ucuz diye şikayet edecek haliniz yok.ip meselesine gelince her işletmenin başına gelir sis hiç evde özenle eşinizin yada annenizin yaptığı yemekte kıl,kabuk vs çıktığını görmediniz mi?abartmayalım dezenformasyon yapıyor ve 50-60 kişinin çalıştığı bir kapıya haksızlık ediyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu