Asayiş

Çocuk Kitabında Gerdek Gecesi, Bekaret ve Tecavüz Anlatıldı

Musa Dinç isimli sözde yazarın kaleme aldığı bir çocuk kitabından geçen taciz, tecavüz, gerdek, bekaret gibi sözcükler büyük tepkilere neden oldu.

Sosyal medyaya konu olan olay; bir ebeveynin çocuk kitabındaki o dehşet verici satırları sosyal medyada paylaşmasıyla gündem buldu. Şiddet ve cinsel içerikli satırlar, görenleri şoka uğrattı. Korkunç olayda bir çocuk kitabında geçen olay tepkileri de beraberinde getirdi.

Musa Dinç isimli yazar “Gül ve Düşün” isimli çocuk kitabında tecavüz, namus, bekaret ve gerdek gecesi ile ilgili ifadelere yer verdi. Söz konusu kitapta yer alan cinsel içerikli kelimeleri okuyan ebeveynler büyük şok yaşarken, yazarın bu tarz cümlelere yer vermesine anlam verilemedi.

İşte pedofiliye davetiye çıkaran Musa Dinç isimli şahsın kitabında yer alan o korkunç cümleler;

Musa Dinç Kitabı

Uzmanlar Çocuk Kitaplarını Kontrol Etmiyor Mu?

Kitabın içeriği okuyanları hayretler içerisinde bıraktı. Birçok anne baba “Bu kitaplar uzmanlar tarafından kontrol edilmiyor mu?” diye sordu. Aileler, yetkili kişilerin konunun takipçisi olması gerektiği konusunda ısrarcı olurken, pedofilinin bu tarz yayın araçları ile normalleştirilmesini kabul etmediklerini dile getirdi.

 

Musa Dinç’e Tepki Yağıyor

Kitabın yazarı Musa Dinç’e sosyal medyadan tepki yağıyor. Bütün bu skandal ifadelerin çocuk kitabında yer alması herkesin tepkisini çekti. Kitabın yazarı Musa Dinç, sosyal medya hesabından özür dilese de tepkiler dinmedi. 1960 yılında Diyarbakır’da doğan Musa Dinç’in Gül ve Dünya isimli kitabı hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı