CHP Ve Şanlıurfa

Yıllar sonra halkın umudu olabilmişken , kendi içinizdeki tasfiye ve kadrolaşmanın gerekçelerini neden kamuoyu ile paylaşmıyorsunuz !

CHP Ve Şanlıurfa

Yıllar sonra halkın umudu olabilmişken , kendi içinizdeki tasfiye ve kadrolaşmanın gerekçelerini neden kamuoyu ile paylaşmıyorsunuz ! Hayırdır yani ! İl ve ilçelerdeki başarılı veya başarısız kriterini gözetmeksizin kadroları değiştirmek , geleceğe olan umudu başlamadan bitirmektir . Sizin için belirmiş bir umut ışığı , başarılı olduğunuzun göstergesi değil iktidarın yanlış politikaları ile zora düşmüş ülke halkının umarsız bir umudunun resmidir .

Siyasal zeminin onarımı , halkın heyacanla beklediği günlerde değil heyecanın olmadığı günlerde yapılır ki sizin de yaptığınız şey heyecan değil hezeyandır !

Kim kimi atıyor kim kimi destekliyor ? Şanlıurfa gibi siyasal bir stratejik zemini olan ve doğunun batısı diye anılan bu şehre ne zaman nasıl sahip çıkacaksınız !

Uyuşturucu batağından tutun şehrin lağam kokusunu iliklerine kadar yaşamış bu halka nasıl bir fotoğraf veriyorsunuz .

Sosyal devlet ilkesi , temel hak ve özgürlükler ve nice güvence altına alınmış hakların teorisini biliyoruz ancak pratiği olmayan bir teorinin de hiç bir değerinin olma

dığını da biliyoruz . Rasyonel argümanlarla meydana çıkıp , mitolojik rüzgarları estiremez’siniz !
Nedir bu kendi aranızda alıp veremediğiniz şey ? Bir il ve ya ilçe başkanı değiştirilecekse , zaman mefhumu diye bişey var . Bir il yada ilçe başkanlığı için halkın beğendiği ve takdir ettiği bir başkan yada başkanları hangi gerekçelerle alıp halkı aleyhinize kışkırtıyorsunuz !

Kriterleri gözetmenin getirisi elbette ki halkı kategorize etmek yerine bir bütün olarak kucaklamaya götüreceğidir . Başta da belirttiğim gibi heyecanı , hezeyana çevirmeyin ! Halkın fabrika ayarlarıyla oynamanın bedeli , fabrikasız kalacağınızın resmidir .

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu