CHP Kadın Kolları Urfa’da Çalışmalarını Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl ve İlçe Kadın Kolları Yöneticileri genel ve saha çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiriyor.

CHP Kadın Kolları Urfa’da Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, saha çalışmaları ve diğer çalışmalar ile ilgili bugün CHP Siverek İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Kırtay, CHP Karaköprü İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülistan Ayata, CHP Karaköprü İlçe bilişim sorumlusu Behice Kara, Eyyübiye İlçe Kadın Kolları Yöneticisi Fatma Çelik, CHP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Yöneticisi Sercan Çetiner ve, CHP Karaköprü İlçe Kadın Kolları Şeyma Köçeber ile Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığında genel ve saha çalışmaları değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda yapılan ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

CHP Kadın Kolları Urfa’da Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, yaptığı açıklamada;

Saha çalışmalarımızda kadınlarımızla bire bir görüşerek sorunlarını dinliyoruz. Kadınlarımızın 2. plana atılmamasını çok önemsiyoruz. Kadınlarımızın rahatlıkla ayakta durmaları için mücadele veriyoruz. Saha çalışmalarımız kapsamında öncelikle en az oy aldığımız Mahalleler başta olmak üzere İl ve İlçelerimizdeki tüm Mahallelerde çalışma yapmayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın ve Kadınlarımızın barınma ve yeme içme gibi ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanmıyor. Bunları kadınlarımıza anlatma çalışıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi, Halkın Partisi olarak halka iniyoruz. İnsanlarımızın en kaliteli bir yaşam yaşaması en doğal haklarıdır. İnsanlarımızın kaliteli bir yaşama kavuşması için verdiğimiz mücadelemiz devam edecektir. Şanlıurfa İlimizde kadınlarımızın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisine ilgi ve alakalarının yüksek olduğunu gözlemliyoruz. 20 Yıldır iktidarda olan AK Parti’nin Vatandaşlarımıza ve kadınlarımıza gereken yaşam standartlarını sunamadığını belirmek isterim dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu