CHP Haliliye İlçe Başkanı mazbatasını aldı

İbrahim Halil Alagöz, bugün mazbatasını alarak göreve başladı ve "Bugünden itibaren seçim çalışmalarımıza hızla başlayacağız" dedi.

chp haliliye ilce baskani mazbatasini aldi

(Cumhuriyet Halk Partisi) Haliliye İlçe Başkanlığı’nda Av. İbrahim Halil Alagöz dönemi bugün başladı.

 

CHP Haliliye İlçe Olağan Üstü Kongresi 07.01.2023 tarihinde gerçekleşmiş, kongrede İlçe Başkanlığına Av. İbrahim Halil Alagöz seçilmişti. Başkan Alagöz bugün İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Haliliye seçim Kurulu Başkanlığına gitti. İlçe seçim Kurulundan mazbatasını alan Başkan Alagöz görevine başladı.

 

“SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZLA BAŞLAYACAĞIZ”

 

Başkan Alagöz yaptığı açıklamada “Seçimler demokrasinin olmasa olmazıdır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu konuda bütün siyasi partilere örnek bir partiyiz. Seçim Kurullarından alınan mazbata bir siyasetçinin ehliyetidir. Türkiye Cumhuriyetinde bu mazbatayı almayan aslında siyasetçi olmuş olmuyor. Nasıl bir sürücü ehliyeti olmadan araç kullanamıyorsa, mazbatası olmayan siyasetçide siyasetçi olmuyor. Bizde bugün mazbatamızı aldık. Genel seçimlere çok az bir zaman kaldı. Bizimde zaman kaybımız yoktur. Bugünden itibaren İlçe Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte, seçim çalışmalarımıza hızla başlayacağız. Geçen hafta yapılan kongremizde bizlere destek verenlere teşekkür ederim” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu