Ceylanpınar’da “NORMALLEŞME” Denetimi

Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun talimatıyla, kontrollü yeni normale geçişle birlikte denetimlerine ağırlık verdi.

Ceylanpınar’da “NORMALLEŞME” Denetimi

Başkan Soylu, halka toplumsal duyarlılık çağrısında bulunarak, ”Yasaklı günlere dönmek istemiyorsak, kurallara uyalım” dedi.

İçişleri Bakanlığı’nın 81 il Valiliği’ne Kovid-19 tedbirlerine yönelik “Dinamik Denetim Süreci” konulu 14 maddelik genelge gönderilmesi üzerine Ceylanpınar ilçe Belediyesi de adeta alarma geçti.
Genelgeye göre, yeni süreçte kolluk kuvvetleri vasıtasıyla yürütülen denetim faaliyetlerine; kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler ve meslek odalarının da desteği sağlanıyor. Bu kapsamda, titiz bir çalışma yürüten

Ceylanpınar Belediyesi, kenti karış karış gezerek, kurallara riayet edilmesini sağlıyor.
Ceylanpınar Belediyesinde görev alan 72 personel destek verilen denetimlerde, 4,5 ve 6’şar kişiden oluşan ekipler, Ceylanpınar ilçe merkezinin dört bir yanını denetlendi.

Ceylanpınar Belediyesine bağlı Zabıta ekiplerinin öncülüğünde “Temizlik, Maske ve Mesafe” kuralları hatırlattırılarak iş yerlerinin denetimi yapıldı. 72 personelin katılımıyla gerçekleştirilen Kovid-19 denetiminde belirtilen kurallara riayet edilir iken, herhangi bir olumsuz duruma rastlanmadı.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, İlçe genelinde gerçekleştirilen denetimlerin İl Salgın Denetim Merkezi’ne (İSDEM) rapor edileceğini belirterek, “Vatandaşlarımızın kurallara riayet edildiğini görmek bizleri de mutlu etti. Bu duyarlılık için çok teşekkür ediyorum. Yasaklara dönmek istemiyorsak kurallara uymaya devam edelim” çağrısında bulundu.
Başkan Soylu, “Dinamik Denetim Süreci” adı altında Ceylanpınar ilçe genelinde gerçekleştirilen denetimlerin periyodik aralıklarla devam edeceğini sözlerine ekledi.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu