Ceylanpınar Belediyesi 11 Personel Aldı Kimse Duymadı

Ceylanpınar Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Yusuf Geçen, belediyeye 11 sözleşmeli personel alındığını fakat bunu kimsenin duymadığını belirtti.

ceylanpinar belediyesi
Ceylanpınar Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Yusuf Geçen’in sosyal medya hesabından yazdıkları şaşkınlık yarattı. Geçen, belediyeye 11 sözleşmeli personel alındığını fakat bunu kimsenin duymadığını belirtti.
 
Ceylanpınar Belediye meclis üyesinin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şaşkınlık yarattı. Ak Parti Belediye meclis üyesi olduğunu belirten Yusuf Geçen, meclis üyesi olduğu halde bazı şeylerde söz sahibi olamadıklarını belirtti.
 
Geçen, yaptığı açıklamada belediyeye 11 tane sözleşmeli personel alındığını fakat bunu kimsenin duymadığını belirtti. Belediye hakkında çeşitli bilgilere yer veren Geçen, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Ceylanpınar halkını duyurumdur! Ben Ceylanpınar Belediye meclis üyesi olarak seçilmiş bir meclis üyesiyim. Fakat bizlere Vasıf görev verilmediği için hizmet edemiyoruz. Halkın arasına girip sorunları dinleyemiyoruz. Meclis kararlarında ne kadar ret verirsek de çoğunluk verdiği için bizim kararımızı geçerli olmuyor.
 
Bir hafta önce alınan 11 sözleşmeliye ben bizzat ret verdim ama çoğunluk kararı onayladı. Belediyenin personeli bizden daha etkili, bizden daha vasıflı, bizden daha iyi söz geçiriyor… 2 gündür dikkat ediyorum; yağmurdan dolayı halkımız isyan ediyor ama ben şu an bir belediye aracı değil bir çöp kovası bile alamıyorum. Çünkü bizlere her şeyi kısıtlamışlar. Bunu bizzat bir tek ben değil, herkese sorabilirsiniz.
 
Onlara itiraz ettiğim için beni muhalif ilan ediyorlar. Pes etmeyeceğim. Yolumuz Reis’in yolu hedefimiz 2023 2053 2071 Yusuf Geçen Ceylanpınar Ak Parti Belediye Meclisi Üyesi”
316046404 815414349637841 4790415827149380147 n

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu