Cevheri: Erdoğan Kaybederse İslam Ümmet Kaybeder

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, yaptığı konuşmada: "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kaybederse ümmet kaybeder" dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, yaptığı konuşmada: “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kaybederse İslam ümmeti kaybeder” dedi. 
 
AKP Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, katıldığı açılış töreninde AK Parti ve seçimle ilgili açıklamalarda bulundu. Cevheri, Ak Parti’nin seçimleri kaybetmesi sonucu olacakların neler olduğundan bahsetti.
 
Cevheri, 2017 yılında yapılan referandum gecesi hakkında açıklama yaptı. Referandum gecesi sandıktan “evet” çıkması için Kabe’de dua ettiklerini anlattı. Önümüzdeki seçimlerde Ak Parti kaybederse İslam ümmeti kaybeder diyen Cevheri açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;
 
“Referandum gecesi dedik ne yapalım. Dedik gidelim Uhud da dua edelim. Reise dua edelim. Gittik biz dua ederken, yanımdaki insanlarda dua edip her duanın sonun Recep Tayyip Erdoğan diyorlardı. Sorduk nerden geldiniz Yemen’den gelmişler. Çünkü biliyorlar ki Recep Tayyip Erdoğan düşerse Türkiye kaybedecektir, Türkiye kaybederse İslam ümmeti kaybedecektir. Bunun bilinciyle hareket etmemiz gerekiyor. 2023’de Türkiye’nin etrafında çevrili bütün zincirleri kıracağız. Biz şahsımız için değil ümmet için ve ümmete lazım olan Recep Tayyip Erdoğan için mücadele etmemiz gerekiyor.”
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu