Çelik: Başarılı Olamamamızın Sebebi Yerel Yönetimlerdir

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, Osmanbey Kampüsünün daha yaşanılır olmamasının sebebi yerel yönetimlerdir." dedi.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, Osmanbey Kampüsünün daha yaşanılır olmamasının sebebi yerel yönetimlerdir.” dedi.
 
Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, EDESSA TV’ye verdiği röportajda Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Osmanbey Kampüsünün daha yaşanılır olması için ellerinden geleni yaptıklarını fakat yerel yönetim engeli ile karşılaştıklarını belirten Rektör Çelik, şu ifadelere yer verdi;
 
Osman Bey kampüsünün daha aktif bir hale getirilmesi ve daha büyük bir yaşam merkezi haline getirilmesi konusunda çok başarılı olamadık. Bunun da nedeni biz değiliz daha çok yerel yönetimlerdir. Bize bu imkanı maalesef sağlamadılar halen de bekliyoruz. Buranın daha büyük bir şehir haline gelmesi, yaşam merkezi haline gelmesi, öğrencilerin daha fırsatlardan faydalanacağı bir ortam haline gelmesi için bekliyoruz. Ama yine de elinizden gelen gayreti gösteriyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu