Çekilişte PORSCHE marka araç Urfalı Kadına çıktı

21 milyon 225 bin adaydan Porsche Taycan kazanan iki talihliden biri de Şanlıurfalı bir kadın oldu.

 

 

Magnum 6. dönem çekiliş sonuçları açıklandı. 21 milyon 225 bin adaydan Porsche Taycan kazanan iki talihliden biri de Şanlıurfalı bir kadın oldu.

Magnum Porsche Taycan çekilişinin talihllisi bu kez Şanlıurfa’dan.

Çekiliş geçtiğimiz Salı günü saat 11.00’de tamamlandı. Bu yıl düzenlenen çekilişe toplam 21 milyon 225 bin aday katıldı. Otomobilin yanı sıra 4 adet 100 bin lira değerinde ParamCard kazanan talihliler de belli oldu.

Çekiliş sonuçlarına göre açıklanan gayriresmi sonuçlara göre Porsche Taycan aracı Kocaeli ve Şanlıurfa illerine çıktı. 2023 10 porsche talihlisi 21 milyon kisi arasindan urfaliya cikti

Sonuçlar ise şöyle:

Porsche Taycan 2021 Model Otomobil Asil Talihlileri

• PCVC3NAN, RAMAZAN AYTEKİN, KOCAELİ

M9LVKYTH, SARA ŞİMŞEK, ŞANLIURFA

Porsche Taycan 2021 Model Otomobil Yedek Talihlileri

• 43J449EP, CANSU ÇAKAR, KASTAMONU
• T21HUAPK, YUSUF YILMAZ, GİRESUN

Asıl adayların yanı sıra yedek talihlilerin 14 Ekim tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyordu. Bu tarihlere kadar başvurmayan veya kendisinden talep edilen belgeleri teslim etmeyenler ikramiyelerini ve ödülü alamayacak.

BİHA

İKRAMİYE ALINMASI İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?

Çekiliş sonucu ikramiye kazanan talihlilerin, yasal başvuru süreleri içerisinde(her kampanya dönemi için gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir) kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün çubuğu ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nun Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu