Canpolat: Sandıklar Açılıncaya Kadar Sizlere Emanetiz

Haliliye İlçe Başkanlığınca düzenlenen Ahde Vefa İftar Programında konuşan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat: “Sandıklar açılıncaya kadar bizler sizlere emanetiz.”

Canpolat: Sandıklar Açılıncaya Kadar Sizlere Emanetiz

AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Ahde Vefa İftar Programında konuşan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “Sizlerin desteğiyle 31 Mart günü Urfa genelinde biraz bayramı erkene çekmek istiyoruz. Urfa geneli tüm ilçelerinde, özelde de Haliliye’de en yüksek oyla inşallah erkenden bayram yapacağız” dedi.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığı tarafından Ahde Vefa İftar Programı düzenlendi.

Düzenlenen programa, TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ’ın yanı sıra AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Abdulkadir Emin Önen, Cevahir Asuman Yazmacı, İbrahim Eyyüpoğlu, Mehmet Ali Cevheri ve AK Parti önceki dönem Şanlıurfa Milletvekilleri İbrahim Halil Çelik, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda teşkilat üyesi katıldı.

“URFA GENELİNDE BAYRAMI ERKENE ÇEKMEK İSTİYORUZ”

31 Mart günü sandıklardan çıkan AK Parti oylarıyla Urfa genelinde ve Haliliye’de en yüksek oy almak istediklerini belirten Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “Tabi ki, bugün Vefa iftarı yapalım dedik. Vefayı yine biz değil, sizler gösterdiniz. Çünkü sizler vefalı insanlarsınız. Sizler AK Parti’ye, Urfa’ya, Urfalıya ve Sayın Cumhurbaşkanımıza, hizmete ve hizmetkarlara vefalısınız. İnşallah 31 Mart akşamı sandıklar açılıncaya kadar bizler sizlere emanetiz. Sayın Cumhurbaşkanımız, sizlere emanet etti. Onun, sizler için ne kadar değerli kıymetli olduğunu biliyoruz. Sizlerin inşallah desteğiyle 31 Mart günü Urfa genelinde biraz bayramı erkene çekmek istiyoruz. Urfa geneli tüm ilçelerinde, özelde de Haliliye’de en yüksek oyla ve yine Büyükşehirde AK Parti oylarıyla beraber inşallah erkenden bayram yapacağız. Burada yine sözleşelim, ahitleşelim. Durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.

“HALİLİYE’NİN KADERİNİ İLGİLENDİREN BİR SEÇİM”

31 Mart yerel seçiminin Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren bir seçim olduğunu vurgulayan TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ ise, “Değerli kardeşlerim, 31 Martta Şanlıurfa’mızda, Haliliye’mizde, ilçelerimizde, şehrimizin ve ülkemizin geleceğine dair tarihi bir karara imza atacaksınız. Şanlıurfa’da Büyükşehir’i ve Haliliye’yi kime emanet edeceğimize ve ülkemizin yerel yönetimlerini kime ve kimlere emanet edeceğimize birlikte karar vereceğiz. Kararımız şimdiden hayırlı olsun. Ama bilmeniz icap eder ki, bu seçim sadece Şanlıurfa’nın, Haliliye’nin kaderini ilgilendiren bir seçim değil. Aynı zamanda Türkiye’mizin geleceğini ilgilendiren bir seçimdir. Seçimden sonra Türkiye’nin istikrarını, istikameti, huzuru ve güvenliğinin devam etmesi de elbette seçim sonuçlarıyla da büyük bir bağlantı içindedir. Ben bu vesile ile vereceğiniz kararların hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

“MUTLU EDECEK SONUÇLARI SANDIKLARDAN ÇIKARACAĞIZ”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de 31 Mart akşamı AK Parti’nin zaferiyle sonuçlanacağını ifade ederek, “31 Mart akşamı böyle güzel kalabalıklarla inşallah zaferimizi kutlamayı Allah bizlere nasip etsin. Nasıl ki, Cumhurbaşkanımızı Şanlıurfa’dan meydanları hınca hınç doldurarak mutlu gönderdik, 31 Mart akşamında da inşallah Reisi Cumhurumuzu mutlu edecek sonuçları sandıklardan çıkaracağız” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu