Canpolat Alacağı Oyu Değil Urfalıları Düşünüyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, boş binayı hastane yaparak Sağlık Bakanlığı'na devretti. Canpolat hizmetleri ile oyu değil vatandaşları düşünüyor.

Canpolat Alacağı Oyu Değil Urfalıları Düşünüyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, hizmetleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Canpolat son olarak yapımını üstlendiği binayı hastaneye çevirerek Sağlık Bakanlığı’na devretti. İlçede yaşayan vatandaşlar Canpolat’ın daha fazla oy almayı değil vatandaşları düşündüğünü belirtti.

Şanlıurfa Valiliği, Haliliye Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokolün ardından Devteyşti Çocuk Acil Polikliniği hizmete sunuldu.

Haliliye Belediyesine ait 9 katlı bina, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile Çocuk Acil Poliklinik olarak hizmet vermesi için Sağlık Bakanlığına devredildi. Devteyşti Mahallesi’ndeki 15 bin metrekarelik kapalı alana sahip binanın, hastaneye dönüştürülmesine ilişkin projelendirme çalışmalarının ardından iç tefrişatı hızla tamamlandı. Geçtiğimiz ay çalışmaların tamamlandığı Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haliliye Semt Polikliniği, 7/24 Çocuk Acil Bölümü ile hizmete sunuldu. Hem mahallenin hem de bölgenin sağlık noktasında yaşadığı soruna çözüm olan Haliliye Semt Polikliniği, vatandaşlara büyük kolaylık sağladı.

İlçe belediyesi olmasına rağmen binayı hastaneye çeviren ve Sağlık Bakanlığı’na devreden Canpolat büyük takdir topladı. Canpolat’ın hizmetlerini gören ilçe sakinleri “Başkanımız Mehmet Canpolat oyu değil vatandaşları düşünüyor.” diyerek Başkan Canpolat’a teşekkürlerini sundu.

Basliksiz 6

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu