Çamlıyayla’da Yeni Yollar Açılıyor

 
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri Çamlıyayla Mahallesinde yol çalışmasına başladı. Karaköprü’de yol ihtiyacını gidermek için yeni yollar açılarak vatandaşların hizmetine sunuluyor.
 
Şanlıurfa’nın gelişen ve büyüyen ilçesi Karaköprü’de yeni yerleşim alanlarının açılmaya devam ediyor. Vatandaşların yol ihtiyacını karşılamak için Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri yollar açarak yol sıkıntısını ortadan kaldırıyor.
 
Çalışmalarda belirli yerlerde yol açma çalışması, alt yapı çalışmaları ve kilitli parke döşemesi yapılarak hizmete sunulacak.
 
 
Başkan Baydilli,
“Çamlıyayla Mahallemizde gerek bizim tespitlerimiz gereke vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda tespit edilen yol ihtiyacını gidermek için çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı yol ekiplerimiz tespit edilen yerlerde yeni yollar açarken, bu yollarda gerçekleştirilecek altyapı çalışmalarının ardından kilitli parke döşemesi yapıp yolları hizmete açacağız.
 
Her yıl önemli bir büyüme gösteren ilçemize en iyi hizmeti sunmak için uğraşıyoruz. Bu büyümeye, değişime ayak uydurmak ve daha fazla hizmet etmek için gerçekten çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. İlçemiz için tüm ekiplerimizle birlikte canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Yeni yollarımız ilçemize ve Çamlıyayla Mahallemize hayırlı olsun” diye konuştu.
 
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dahilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu